Какви патики носите?

Член од
21 февруари 2012
Мислења
1.641
Поени од реакции
864
Последно уредено:
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Такво платно ти се скина?
Жена ми има адидас со такво платно и скоро цела година ги носи, а имам приметено и неколку пати на дожд и плус секој месец ги става во машина за перење.
 

EDCer

No Kitty, this is my pot pie!
Член од
19 ноември 2015
Мислења
1.043
Поени од реакции
813
Дечки, чисто за информација, сигурно некои од вас знаат, ама ако случајно на некои патики/чизми видите етикета што пишува Gore-Tex, да знаете дека ќе траат повеќе од вас, ќе платите сигурно над 4000-5000д. ама вреди.[DOUBLEPOST=1492202664][/DOUBLEPOST]
Само лајнарките се хардкор (Nukeproof се!), заеби ти старки.
Е старките сега се уште по хардкор, веќе кога се ишлапани со кал, прашина, лајна и сл. може не се нјукпруф, ама црно на бело се ептен.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.636
Поени од реакции
1.525
Дечки, дека кај нас можат да се купат Саломон, на официјалната страна ја имаше само Хрватска мислам, во Шпанија кога бев ги носеа во Декатлон.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Дечки, дека кај нас можат да се купат Саломон, на официјалната страна ја имаше само Хрватска мислам, во Шпанија кога бев ги носеа во Декатлон.
У Сити Мол горе кај Ало-Ало, Urban Store мислам се викаше.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Дечки, дека кај нас можат да се купат Саломон, на официјалната страна ја имаше само Хрватска мислам, во Шпанија кога бев ги носеа во Декатлон.
i vo Adidas vo GTC ima modeli.

Btw od pred nekolku dena, Asics Gel Cumulus 18



Denes gi debitirav na kej, odlicni.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Го истрчав полумаратонот со Асиксот, топла препорака од мене кој си е по трчањето. Како по облаци да трчав, немав никакви болки а си имам болки во десното стапало од време на време. Лани пост маратонот три дена во мраз ми седеше.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom