Какви патики носите?

Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ги умреа веќе патикиве, секаков џган ги носи а најтрагично е тоа што пола и поише што носат суперстарки носат сеоски суперстарки од бит пазар за 1500 денари.
Коа ќе видам некоја шпонка облечена целата таква како нинџа и доле суперстар патика. :нинџ:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ги умреа веќе патикиве, секаков џган ги носи а најтрагично е тоа што пола и поише што носат суперстарки носат сеоски суперстарки од бит пазар за 1500 денари.
Коа ќе видам некоја шпонка облечена целата таква како нинџа и доле суперстар патика. :нинџ:
Класика ми се овие и затоа ги земав. Иначе мене пак оние Аir Max ми се повеќе изумрени. Најомразен модел ми станаа.

Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Здраво

Од тука дознав за страната www.prodirectselect.com и сакам да нарачам патики од нив. Доколку некој има порачано од нив би му бил благодарен доколку ми појасни неколку работи за нив.

Ме интересира дали времето на испорака е исто како што е наведено, и дали сте задоволни од патиките?
До која цена се плаќа царина на порачката?(знам дека прашањето не е за тука но доколку некој член има искуство се надевам ке ми одговори побрзо)
 
Член од
21 февруари 2012
Мислења
1.641
Поени од реакции
864
Во понеделникот од Спорт М, аутлетот во Борис Тајковски, купив адидас патики и веке денес десната патика ми се скина напред кај големиот прист, сега ке им ги однесам од глава ке им ги акнам .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom