Каква кола имате/сакате?

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
1.979
Поени од реакции
2.022
ImageUploadedByTapatalk1418082688.267861.jpg ImageUploadedByTapatalk1418082713.586661.jpg

A sakam striktno benz


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Последно уредено:

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Имам никаква, сакам да имам каква и да е, на неа да си го возам @Let 3.
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.739
Поени од реакции
760
Momentalno AUDI A4 2.0 TDI 2012 god . Honda Accord s-Type 2.4 , a sakam da zimam sea vo Mart Mercedes CLS .
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
3.977
Поени од реакции
5.915
Имам


Ford Fiesta 2008

А би сакал...цела гаража треба да набројам
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Brat kako e sega stanje so BG tabli? Ti praat neso problem kaj nas?
Не,никакви проблеми сам немал до сеа али јас одам за италија па тамо ми колата едно пет месеца.
Имам другари шо им стојат колите тука у мк немат проблеми сеа за сеа а викаа дека од нова година ке ги зимали али нема ништо
 

Kajgana Shop

На врв Bottom