Каква кола имате/сакате?

Член од
8 септември 2011
Мислења
3.659
Поени од реакции
2.618
Моментално Тојота Корола од 2003 :(
А би сакал :love::love:
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.011
Една работа е сигурна: Кадаиф е лекар во Германија.

Понатаму остануваат неколку можности:
- БМВто на сликата не е кола каква што има Кадаиф, туку каква што сака да има (во согласност со насловот на темата);
- тој има таква кола, но тоа не е неговата кола на сликата;
- Кадаиф поседува такво БМВ, а на сликата што ја постираше тој е возачот, но вози некое друго БМВ идентично на неговото на некаква си трка во САД;
- тој не поседува такво БМВ, но сака да поседува, а на сликата тој е возачот на некаква си трка во САД;
- тој поседува или не поседува такво БМВ, но на сликата Кадаиф не е возачот и во тој случај не знам зошто ја ставил таа слика - можеби му се допаѓа баш таа боја на каросерија/бандажи?
 
Член од
5 февруари 2011
Мислења
246
Поени од реакции
155
Ко ке удри лотото сакам едно lamborghini gallardo spyder да зеам :P тие поновите многу бетменски се :D

 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
935
Една работа е сигурна: Кадаиф е лекар во Германија.

Понатаму остануваат неколку можности:
- БМВто на сликата не е кола каква што има Кадаиф, туку каква што сака да има (во согласност со насловот на темата);
- тој има таква кола, но тоа не е неговата кола на сликата;
- Кадаиф поседува такво БМВ, а на сликата што ја постираше тој е возачот, но вози некое друго БМВ идентично на неговото на некаква си трка во САД;
- тој не поседува такво БМВ, но сака да поседува, а на сликата тој е возачот на некаква си трка во САД;
- тој поседува или не поседува такво БМВ, но на сликата Кадаиф не е возачот и во тој случај не знам зошто ја ставил таа слика - можеби му се допаѓа баш таа боја на каросерија/бандажи?
Колку те плаќа за негов портпарол на форумов?Уште тоа не го напиша..
 
Член од
20 април 2014
Мислења
247
Поени од реакции
136
Имам:
BMW 316i 2004Би сакал:
BMW 5 Series 2010За 2 год ќе биде :)
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
8.398
Поени од реакции
21.376
Би си дал дупето за Мустанг 69та. Буквално сон ми е да поседувам вакво нешто.

ford.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom