Каква кола имате/сакате?

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.161
Поени од реакции
195.274
Од августот VW Golf 4 1.9 TDI
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.161
Поени од реакции
195.274
Најдобрата машина,колку кс ти е колата?
Женско и коњажа :lolzz: со три црвени е другар, ми спомнаа ама имам заборавено а сообраќајната во кола е, попосле да видам ќе ти пишам :) ја земав зошто имавме таков голф само некоја година постар и супер истраја, стабилна, коска, за низ градов па и за низ МКД одлична е.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.777
Поени од реакции
4.720
VW Golf 4 1.9 tdi 90ks (y) Минус можам да кажам само што се крути малце на амортизација, инаку се друго е тип топ. Ако кажат денеска дека ќе се зголемат цените на бензините, одам на бензиска да го наполнам до врв...цела пролет ќе го возам :ROFLMAO:
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
935
Дај му ја на ќелаф ќе му стави и прегорано масло :icon_lol:
И црвена нафта[DOUBLEPOST=1423511538][/DOUBLEPOST]
Вујко ми имаше оваков Тристач,памтам дека си ги фанав прстите на вратата како помал,до ден денес имам белези од неа..Плачев како луд од болка..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom