Каде може да најдам? (Општи прашања)

Pallatino

Батулец
Член од
29 декември 2011
Мислења
63
Поени од реакции
21
Во Скопје каде можам да пушам наргиле и ако може да ми кажете подетално како можам да стигнам до таму ??
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Член од
16 април 2010
Мислења
2.557
Поени од реакции
1.502
Кај се наоѓа тоа Унипрес? да си купам и јас знаме.
Кај Универзална сала им е канцеларијата, тоа му доаѓа позади бивша Карма(сега Ало Ало) кога одиш по уличката до Универзална
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
Дали некој може да ми каже каде да најдам најобични прстенчиња кои се adjustable, се шират/стеснуваат? Баш вакво ко на сликата, најобично зошто ми треба да лепам на него, битно ми е долниот дел да може да се менува и да одговара на било кој прст.
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
Каде да купам оригинални Трансормерс играчки? БамблБи, Омптимус Прајм итн.итн.
Благодарам однапред :facepalm:
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Каде да купам оригинални Трансормерс играчки? БамблБи, Омптимус Прајм итн.итн.
Благодарам однапред :facepalm:
Чекај едно другарче да прашам дали има кај него во продавница (продава играчки).....
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
377
Поени од реакции
116
Во Скопје каде можам да пушам наргиле и ако може да ми кажете подетално како можам да стигнам до таму ??
Во турска чаршија можеш да си го купиш за дома 1800 ден. На битпазар последната тезга имаш тутун за наргиле. Инаку тутунот можеш да го правиш сам главни состојки, мед, од аптека глицерин, варен тутун. Тука имаш повеќе инфо. Не заборавај да ставиш лед во водата, така дава многу, многу подобар вкус.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Луѓе ај кажете ми утре дали работи лизгалиштето во Скопје? И киното во ГТЦ? Ако да, кои филмови ќе се даваат?
И дајте некој предлог - некое друго место што утре може да се посети. Ми требаат идеи :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom