Каде може да најдам? (Општи прашања)

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
Кај да најдам точак...?

значи сериозен сум :)
Освен Вучко и тоа што е карши фонтана у парк дали знае некој каде има продавница слична на нив со голем избор на точаци и се разбира барем колку толку квалитетни.
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Кај да најдам точак...?

значи сериозен сум :)
Освен Вучко и тоа што е карши фонтана у парк дали знае некој каде има продавница слична на нив со голем избор на точаци и се разбира барем колку толку квалитетни.
во Лептокарија во МОДУС има ефтини и добри ...
 
П

Паган-др

Гостин
Кај да најдам точак...?

значи сериозен сум :)
Освен Вучко и тоа што е карши фонтана у парк дали знае некој каде има продавница слична на нив со голем избор на точаци и се разбира барем колку толку квалитетни.
Во Про-Спорт кај 7ца кај Грчка амбасада.
 

Mj

Маестро
Член од
25 јануари 2008
Мислења
754
Поени од реакции
212
Дрндалче, не знам каков поклон ти е тоа машки купачи. Веќе се мит станати, никој не ги користи повеќе, освен билдериве со хемија во нив повеќе отколку во аптеки.
Има еден локален билдер кај нас, на плажа само тој носи купачи, за да му се познава мандалото. Знаеш што прави? Сврти се, подрапај го за да му станит за да го гледаат во купачите, па се вртка пред женски, па ко ќе му спаднеше, пак се криеше негде за да се издрапат и да му станит и ко ќе му станеше пак излегвеше пред женските.

Ова ти кажувам да те премислам во последен момент, иначе не знам кај се продаваат.
А ти кутриот неможеше а да не му глеаш у мандалото и да пратиш кога си го чешка.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Кај да најдам точак...?

значи сериозен сум :)
Освен Вучко и тоа што е карши фонтана у парк дали знае некој каде има продавница слична на нив со голем избор на точаци и се разбира барем колку толку квалитетни.
Позади Кинг Бургер има.
 
А

Антоние

Гостин
Да не знае некој каде во Скопје можам да најдам златни копчиња за палто/сако? Во крајна мера не мора ни да се од злато, може евентуално да се као позлатени од алуминиум, али во никој случај да не се од пластика.
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Кај да најдам точак...?

значи сериозен сум :)
Освен Вучко и тоа што е карши фонтана у парк дали знае некој каде има продавница слична на нив со голем избор на точаци и се разбира барем колку толку квалитетни.
Имаш ПроСпорт на партизанска веднаш до КорнерКафе, малку подоле од Соборна Црква. :)
http://www.pro-sport.com.mk/

Сега јас барам помош..
каде можам во Скопје да најдам ваква вреќа за седење, по можност зелена. :)
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Имаш ПроСпорт на партизанска веднаш до КорнерКафе, малку подоле од Соборна Црква. :)
http://www.pro-sport.com.mk/

Сега јас барам помош..
каде можам во Скопје да најдам ваква вреќа за седење, по можност зелена. :)
Таква вреќа за седење ке најдеш во 90% од подобро снабдените и пореномирани салони за мебел цена од 2500 па нагоре :)
 
Н

'Никола'

Гостин
Појма немам кај да прашам за ова. Утре треба да се сликам за пасош. Е сега, пуштив мустаќи и по ќеф ми се :))) ама некој ми спомна дека морало бричен да одам таму.
Кажете кој е повеќе запознаен со ова, дали стварно мора да ги бричам?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom