Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
25 октомври 2010
Мислења
704
Поени од реакции
557
Каде може да се најдат вакви шишенца со спреј во Македонија? 1637781353933.png 1637781353933.png
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.155
Поени од реакции
26.789
Со каков спреј?
Прашањево ти вришти. Празни му требаат такви, сака да си ги полни со нешто. Сакаше да ги дообјасни кога кажа „вакви шишиња со спреј“ за тоа горе да го објасни. Да прскаат, стискаш, прскаат. Не внатре да има нешто, он ќе си го става.
 
Член од
5 ноември 2012
Мислења
1.808
Поени од реакции
3.802
Член од
12 декември 2010
Мислења
7.902
Поени од реакции
7.286
Значи како на сликата , ке ги користам за прополис, исти се како за парфем. Ако знете каде може да набавам помогнете ми
барај кај што продаваат точени парфеми


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.147
Поени од реакции
3.656
Значи како на сликата , ке ги користам за прополис, исти се како за парфем. Ако знете каде може да набавам помогнете ми
Има секаде каде што има наливни парфеми. Не се многу скапи.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
10.451
Поени од реакции
20.952
Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.955
Поени од реакции
4.677
Значи како на сликата , ке ги користам за прополис, исти се како за парфем. Ако знете каде може да набавам помогнете ми
Последно во Жито маркет ги имам видено, баш кај касата, кај што стојат парфемите.
За цени не знам, немам прашано. :)
 
Член од
20 декември 2013
Мислења
138
Поени од реакции
37
Каде може да се најде ваква аголна до 30 35 илјади
IMG_151ECB-EE10CC-BFFD87-28BFBC-5E8175-9515EC.jpg
 
Член од
27 октомври 2015
Мислења
253
Поени од реакции
60
Потребен ми е тврд сунгер за тросед, со димензии како за душек. Каде можам да барам?
Автоматски споено мислење:

Каде може да се најдат вакви шишенца со спреј во Македонија?Прегледај го приврзокот 314450 Прегледај го приврзокот 314450
мали 30 ден големите незнам
на зелен пазар кај тенџерињата
 
Член од
18 март 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Imam C1E kategorija i tahografska kartica za vozac.
Mi treba licenca za medjunaroden transport na stoka za vozac.
Bi zamolil za informacii kade da se obratam za vadenje na istata
 

Kajgana Shop

На врв Bottom