Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
8 мај 2013
Мислења
11.218
Поени од реакции
35.812
Каде може да се најдат пластични кутии за складирање работи како овие и да се отприлика 60-80 литри.

59F908C0-0A09-4208-AF1A-81D5C69E1866.jpeg
 
Член од
27 октомври 2017
Мислења
513
Поени од реакции
744
Никотински фластери?
По интернет не испорачуваат, ги враќаат на царина.
 
Член од
1 мај 2019
Мислења
122
Поени од реакции
136
Машка кожна јакна кај може да се најде во Скопје? Не ми треба фејк кожа, еко кожа, туку кожна јакна. Благодарам.
 
Член од
18 април 2014
Мислења
373
Поени од реакции
678
Кај може да најдам nike air force 1, белите, пошо ја пребарав цела европа и глеам нема, најдов сајт во косово, ме интересирс дали се леџит, дали се оригинал патиките, дали некој има купено од кај нив?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
18 април 2014
Мислења
373
Поени од реакции
678
Кај може да најдам nike air force 1, белите, пошо ја пребарав цела европа и глеам нема, најдов сајт во косово, ме интересирс дали се леџит, дали се оригинал патиките, дали некој има купено од кај нив?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
18 април 2014
Мислења
373
Поени од реакции
678
Кај може да најдам nike air force 1, белите, пошо ја пребарав цела европа и глеам нема, најдов сајт во косово, ме интересирс дали се леџит, дали се оригинал патиките, дали некој има купено од кај нив?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Kade ima dhl poshta vo centar?
На Илинденска карши Влада.

А низ кои маркети има гланц папир?
Онаа хартија со рапав слој што се користи при миење садови и чистење закоравени ствари? :D
 
Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.527
Поени од реакции
5.718
А низ кои маркети има гланц папир?
Онаа хартија со рапав слој што се користи при миење садови и чистење закоравени ствари? :D
Jas "glanc papir" znam deka se vika za smirgla... Ama ne znam deka se upotrebuva za mienje sadovi :)... Poveke za maznenje/struganje drvo I metal...

Ako e toa sto jas mislam, go imas vo site zelezari, Brikolaz, Hubo , Merkur, tezgi po pazar...
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.908
Поени од реакции
10.540
Jas "glanc papir" znam deka se vika za smirgla... Ama ne znam deka se upotrebuva za mienje sadovi :)... Poveke za maznenje/struganje drvo I metal...

Ako e toa sto jas mislam, go imas vo site zelezari, Brikolaz, Hubo , Merkur, tezgi po pazar...
Веројатно мисли на водена шмиргла, онаа најфината, чистеа пегли порано со таква


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom