Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Каде можам да најдам вакво нешто за купување? Се работи за вертикален држач на лаптоп.

1599302832996.png
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.290
Поени од реакции
4.694
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Амазон (само мислам дека немаш испорака во мкд, ебај или али?)
На Али има (од таму е сликава), ама ради коронава и наша супер-ефикасна пошта не би се нафатил со нив да се замарам.Амазон и Ебај најчесто немаат достава, па не ни гледам ради тоа.Локално дали има некаде ми беше прашањето.
 
Член од
7 септември 2020
Мислења
6
Поени од реакции
2
На секој од вас ви затребало некаква спортска опрема, позната марка на облека, редок вид на додатоци за храна, нешто од бела техника итн. што иако сте барале, не сте можеле да го најдете во вашиот или друг град, иако (во некој ќош што би се рекло) се продавало.
Затоа оваа тема ја отварам доколку некој има вакви слични проблеми на ова, може да праша тука и некој од јузерите што се на форумов да му одговори. Инаку не мора да се работи за некој производ, туку може и за услуга.

На пример, мене ме интересира дали во Скопје има продавница која што продава облека од Old Navy, GAP или Lee?

Ако постои дупла тема на оваа, можете да ја избришете.
Ja baram ,nekoja stara oficerska obleka seedno od 2 svetski ,ili nesto kao onie u decji teatar so maski ama cel oblecen kao petko,pet5 _+ i magnetofon koj vajda moze da se najde na buvljak , pazar ili nekoj da preporaca vakvi stvari.

dobra idea za markite i potseta za dase najde nesto old kao second hands drei
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.611
Поени од реакции
11.154
Добри квалитетни куфери во Скопје?
Да се квалитетни, нe чкарт роба, ама не Samsonite, они ептен претерале со цените.
 
Последно уредено:

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.656
Поени од реакции
34.947
Добри квалитетни куфери во Скопје?
Да се квалитетни, нр чкарт роба, ама не Samsonite, они ептен претерале со цените.
Јас од Џамбо зедов, преку 2 години го имам. Каков сака нека е ќе се оштети, ги џиткаат на аеродром како да се ѓубре.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Има ли по пазариве најобични триподи за смартфони од различни големини?
Или па од некоја продавница ама да бидат евтини зш треба п0ќе да се купат.
Ако има, каде, дали некој купил и к0к0 ко6та?
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.094
Поени од реакции
15.954
Некој искуства со 3Д принт, со квалитет, цени, да препорача некој? Отприлика ова колку би можело да чини, 10 на 10 цм:




Sent from my SM-A505F using Tapatalk


Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom