Каде би ве возбудило најмногу?

Каде би ве возбудило најмногу?

  • Во канцеларија (на биро или на столче)

    Гласови: 81 28,1%
  • На плажа (на ситен песок или на камен)

    Гласови: 82 28,5%
  • Во кола или на хауба на отворено

    Гласови: 40 13,9%
  • Во wc (во када, на машина, плескање со пешкир по газе...)

    Гласови: 39 13,5%
  • Друго

    Гласови: 46 16,0%

  • Вкупно гласачи
    288
Член од
13 август 2008
Мислења
41
Поени од реакции
1
меѓу многуте желби би сакал во воз на долга релација :helou:
 

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
желба и това голема у канцеларија на биро. ууххх со чејф.
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
102
Поени од реакции
43
Da na plaza kade dvajcata ke uzivame i egzoticno ke se seksame. No mozit i vo hotel kade ja imas na raspolaganje cela soba za nekolku saati (noken ili dneven prestoj - kazano strucno), vo kuka, vostan, a na javni mesta ne. Ovde vo Makedonijava za tie raboti seushte ne e razviena svesta. Mozit vo pogolemite gradovi kako Skopje, Bitola ili Kumanovo ama za vo Ohrid malku potesko.:tv:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Da na plaza kade dvajcata ke uzivame i egzoticno ke se seksame. No mozit i vo hotel kade ja imas na raspolaganje cela soba za nekolku saati (noken ili dneven prestoj - kazano strucno), vo kuka, vostan, a na javni mesta ne. Ovde vo Makedonijava za tie raboti seushte ne e razviena svesta. Mozit vo pogolemite gradovi kako Skopje, Bitola ili Kumanovo ama za vo Ohrid malku potesko.:tv:
Треба да ја развиеме свеста за да се дупат сите на јавни места?
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Мечта ми е одавна да иам секс у канцеларија, со шефот, во работно време.
Комбинација на ризик и моќен партнер која и сеа, дур ја пишувам, ме ежи.

Ми останува уше да најдам шеф:pipi:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
ај па не се дупат, вц во дискотека не е јавно место? таму најчесто се дупат...
Ако ја развиеме свеста сите да се дупат по вециња,ќе нема каде шминката да си ја провериш:smir:
 

Ganimed

La Petite Seduction
Член од
18 јули 2008
Мислења
303
Поени од реакции
18
u lift, so dve zeni

PS.AMA SME STANALE EXPLICIT...well, well, well:smir:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Глеам некогаш, пред 100 години сум гласала за во кола. Aма па кола више е клише, а плус и тешки времиња дојдоа, нема кола секој. :pos:
Во веце е океј, мислам, треба да се проба, ама не ми е нешто којзнае што. Под туш евентуално...
Во канцеларија звучи секси, само пошо сум принципиелна и не мешам приватен живот со кариера, шансите да се плеснам со шефот се минимални :icon_lol:
Плажа е класика, ем секси, ем романтично, а и клише е, ама не сум пробала и сакам да пробам. Песочна, по можност... :icon_lol:

Тоа за понудениве.
Иначе ван опцииве, ептен ме возбудува во последно време на јавно место. Не некое ептен јавно со милион луѓе, туку онака, природа, под отворено небо. Дур не фатила зима и снегови. :icon_lol:
И едно место имам замислено што морам да го пробам, неостварена фантазија ми остана... Некој ден мора. :vozbud:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Psy sakas da planinarime denovive :pos2::pos2:

Inaku ... sala na strana mene bi me vozbudilo najmnogu da e spontano pa sea kaj e da e ... sve sum probal od ponudenovo taka da ... ke kazam ne e do mestoto do covekot e so koj si . Al ako moram da biram pred vrata na nejzin stan u vlez ko mu jebe mater :vozbud:
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Кај мене не е местото тоа кое ме возбудува, туку таа го прави тоа, што значи дека секаде би бил подеднакво возбуден... Но ете, доколку би бирал, би избрал под туш, но претходно прво убаво да ја измасирам со некој сапун со мирис на овошје, да ја грицкам за уво, по вратот, да ја опуштам максимално... Е тоа би ме возбудило МНОГУ!
 
Член од
31 август 2008
Мислења
112
Поени од реакции
17
u kancelariju bi probaja
ja selsko neučeno dete, kancelarije samo u sud i policiju sam videja :pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom