Каде би ве возбудило најмногу?

Каде би ве возбудило најмногу?

  • Во канцеларија (на биро или на столче)

    Гласови: 81 28,1%
  • На плажа (на ситен песок или на камен)

    Гласови: 82 28,5%
  • Во кола или на хауба на отворено

    Гласови: 40 13,9%
  • Во wc (во када, на машина, плескање со пешкир по газе...)

    Гласови: 39 13,5%
  • Друго

    Гласови: 46 16,0%

  • Вкупно гласачи
    288
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Vo lift mi beshe feeling dur beshe presno,sega...........hmmmm.Ko ke mi tekni ke editiram :D
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
234
Поени од реакции
9
Пешкирооо уффф... највеќе ме возбудува.. ама коа ќе го намокрам и коа ќе маам со него по гзето на некоја... хехехехе... по сите маам со пешкир мокар кој и да е :))
а на перална највеќе сакам, ама додека она пере алишта и ја за тоа шо е вредна и давам дозата :))

после знае се пак со пешкиро... :)) убаво накиснат пешкир и целио завиткан и фанеш и паааааааааам шлапа ненормално јако ... :)

Vo lift mi beshe feeling dur beshe presno,sega...........hmmmm.Ko ke mi tekni ke editiram :D
Оти лажеш само, кажи си дека си невин и готово, немора да лажеш :))


... Искрено најјако е да земеш да отидеш у Мексико, да набереш кактус, да одеш у Индија да ти го обработат на специјален начин. Тоа го зимаш го носеш у Сибир и го оставаш на природно ладно да стое 1 недела.. после го зимаш го носеш у Египед да ти приготват чај од тоа.. одеш дома го топлеш чајо и го ставаш до кревето од страната кај шо она спие.. и ќе и кажеш срце де подај ми го чајо неможам да го докачам

и она коа ќе се настране да го земе чајо.. ти изненадно оп натегнеш и го
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
На работа кај мене над тастатура да штракат ... бирово е наместено на идеална висина ;)
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
534
На палжа :vozbud: на ситен песон, полна месечина и тивкиот звук на брановите :back:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Смирете ги сексуалните апетити!
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
на хауба ама на фичо или некоја друга кола со моторот назад
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
На педалинка пробано, со многу лизгање и смеење, оф корс...
А сакам у канцеларија кај него, аууу, ептен, онака филмски, со туркање листови, пенкала, свашта...:back:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
230
Поени од реакции
9
Во авион :pipi:
Во ливт...
и во вецето на роматник хотелот...не знам зашо ама така ми е...:):pipi:

П.С. Значи на овие места не сум имала секс...и можеби затоа ме возбудуваат...:toe:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Во авион :pipi:
Во ливт...
и во вецето на роматник хотелот...не знам зашо ама така ми е...:):pipi:

П.С. Значи на овие места не сум имала секс...и можеби затоа ме возбудуваат...:toe:
Првите две авиончето и лифтот се најдобри. Нема што онака на форбиден места се ама во веце освен ако не е моето дома онака исчистено изгланцано на некое туѓо некако не ме тера натаму. Којзнае колку е чисто одошто изгледа.
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
27
Поени од реакции
1
Секс на плажа...аааааааааа преубаво, логично дива плажа(море или океан, езеро не ми прави мерак:toe:), мрак, бранови кои ги покриваат нашите тела...милина, преубавооооо, ма најубавоооооо бе што зборам јас:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:...иначе возбудливо е и во канцеларија и во када не викам дека не:baeh::baeh::baeh:
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
samo sonuvajte deka seks na plaza e dobro
prvo i osnovno ako si odozdole gazot ke ti se napolni so pesok
vtoro odkoga ke ti se napolni stanuva uzasno neudobno zs e tvrdo
treto ako ste malku pobesni vo seksot i na polovite organi se nalepuva pesok
duri i da gi zanemarime ovie raboti
neznaes koj kako gazel na taa plaza a ti lezis gol na nea
osobeno vo ohrid kako so imase opusoci - sranje u boja
nemas kako da se izbrises ili izmies - nemozes da vlezes vo ezero zs vodata e ladna a ti zagrean
i izvinete so vi krsam film ama stvarno e sranje
drugo e koa ke fanes na nekoe biro na koe pominuvas pogolem del od denot pa onaka sekoas koa ke sednes da rabotis na nego ti e pointeresno ili slicno
a ako veke pravime muabet za pod vedro nebo trevba strogo
meko udobno i relativno cisto
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
paaa bas bi sakala jas da probam seks na plaza,noke se razbira,koga nema nikoj............ili pa ne e los ni krevetot :D:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom