Каде би ве возбудило најмногу?

Каде би ве возбудило најмногу?

  • Во канцеларија (на биро или на столче)

    Гласови: 81 28,1%
  • На плажа (на ситен песок или на камен)

    Гласови: 82 28,5%
  • Во кола или на хауба на отворено

    Гласови: 40 13,9%
  • Во wc (во када, на машина, плескање со пешкир по газе...)

    Гласови: 39 13,5%
  • Друго

    Гласови: 46 16,0%

  • Вкупно гласачи
    288

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
На кое место би ви било највозбудливо да имате секс со личност со која си имате чат-пат "на ти го-дај ми го" (или со личност на која прв пат ќе и/му го/ја "давате")?

Па добро, може да пишете и од искуство кај било најсупер доколку сте пробале на некои од овие места:wink:
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
mestoto i ne e bitno tolku , zatoa sho mene moze licnosta da me vozbudi , a ne mestoto :wink: a ako mislese na ona sho ima nekoi koi gi vozbuduva koga go pravat toa na javno mesto , ja ne sum od tie , toa mi izgleda
ґґ bolno ґґ :lud:
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
А зашто нема на кревет?у спална? :raz: таму и најчесто се дешава :) . Лично ја кревет не мењам за ништо ама ако мора сеа... :icon_roll:icon_lol:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Епа баш затоа што се случува на кревет (најчесто), затоа ги поставив овие во анкета, за да е нешто поразлично:icon_lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Да, да ... кревет би бил сувишен, ептен е стандард без оглед дали е најубаво или не:icon_lol:
Плажа неам пробано, а да имав ваљда за тоа ќе гласав ... вака останува отвореното:pos:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Би ме возбудило секаде, aма ај ќе гласам
Јас ги пишував опциите за анкетата, ама се зезнав:pos:
Не можам да гласам дека и на хауба би ми било возбудливо и во канцеларија.
Ама сепак се одлучив за хаубата:pos: Мразам во кола!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Кај и да е, на нејзин терен да е! Значи, кај неа во канцеларија, кај неа на хауба, у нејзин кенеф или бања, и на нејзина плажа (ако е Охриѓанка)!

Купе во воз би бил добар згодитак, на планина, па и авион и стјуардеса!
На Барб од Вест каде и е највозбудувачки рековте?
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Мистичен напиша:
...на нејзина плажа (ако е Охриѓанка)!
Кога ќе успееш Охриѓанка да легнеш на плажа (во Охрид), да ми кажеш те молам:icon_lol: Аман, ќе треба да се мисли после што ќе кажат луѓето ако некој ја види.
Е дивите плажи се закон!
 
H

HCL

Гостин
Ја би во базен(по можност да не биде преку глава),во џакузи,на огромен воден кревет,во главном каде било само да има вода у близина(незнам зошо ама ете така испадна).
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.683
Поени од реакции
866
Hmm...jako e vo wc od nekoj kafic ili diskoteka...za vreme na zurka dodeka drugite se zabavuvaat ti i taa "veslate" vo wc-to...hehehe...btw FortunE...vistina e toa so go kaza za ohrigankite(Кога ќе успееш Охриѓанка да легнеш на плажа (во Охрид), да ми кажеш те молам Аман, ќе треба да се мисли после што ќе кажат луѓето ако некој ја види.)...za zal takvi ste...konzervirani boranii :)...bez navreda :)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Ptolomej напиша:
btw FortunE...vistina e toa so go kaza za ohrigankite(Кога ќе успееш Охриѓанка да легнеш на плажа (во Охрид), да ми кажеш те молам Аман, ќе треба да се мисли после што ќе кажат луѓето ако некој ја види.)...za zal takvi ste...konzervirani boranii :)...bez navreda :)
Ако имаш такво мислење за Охриѓанките, зошто тогаш ме прашуваш дали е вистина? Само ти изгледа не си го прочитал мојот пост внимателно и не си ме разбрал. И нема зошто да се извинуваш, бидејќи јас не се најдов тука навредена воопшто, нека му ја мислат тие кои се наоѓаат. А за конзервативни, секаде ги има. Да не навлегуваме во таа дискусија, темата е сосема нешто друго.

Назад на темата
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Ke naglasam ne e do mestoto nego do coekot :)
A Fortune za ohriganki i seks na plaza bez uvredi si bila na vecer kon gradiste , ljubanista ?:))))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom