Инфо за нови филмови достапни на торент

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
14.144
Поени од реакции
22.220
Каде може да најдам торент за Bumperkleef?
На 1337x точка to имаш еден со 2 сидери и 1 личер. Пробај си ја среќата, клај го нека се симиња и имај трпение.
На приватни тракери го најдов на IPTorrents и на Alpharatio но и таму е со 3 односно 1 сидер, првото е фул блуреј 18 гига а второт е некој подобар блуреј рип од 7 гига.
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
4.347
Поени од реакции
5.633
Dead In The Water (2021) [1080p] [WEBRip] [YTS MX]

Dead in the Water 2021 1080p WEBRip x264-RARBG
 
На врв Bottom