Инфо за нови филмови достапни на торент

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
11.312
Поени од реакции
16.815
Ај фала богу цел ден чекам и морав да гледам ред карпет и тиња филм како The Lighthouse
The 77th Annual Golden Globe Awards 2020 720p WEB x264-KOMPOST
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
7.577
Поени од реакции
16.210
Ford v Ferrari 2019 1080p WEBRiP x264 AC3-CREATiVE24
Баш сакав да речам вчера дека од тие што ги пуштив, скринерот на Ford v Ferrari е најубав, а тоа следниот ден искача WebRiP кој веројатно е поубав. :sramezliv:
Автоматски споено мислење:

cinemaz.to
За ова чудо треба покана. Побарав на reddit, сега чекам.
 
Последно уредено:

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.301
Поени од реакции
20.378
Richard.Jewell.2019.DVDSCR.x264-TOPKEK

Dark.Waters.2019.1080p.SCREENER.x264.DTS-NOGRP

Color.Out.of.Space.2019.1080p.SCREENER.x264-TOPKEK
 
На врв Bottom