Инфо за нови филмови достапни на торент

Член од
14 јануари 2015
Мислења
5.957
Поени од реакции
8.267
Џабе се расправате, зависи на каков уред ги гледа филмовите: на пониска класа лаптопи и помали телевизори и овие 4к од 2гб ќе му изгледаат убаво, на големи телевизори и со повисока класа на екран нема да сака да ги гледа, на лоу баџет тв нема ни да му го отвори блуреи или 4к, т.е ќе сецка сликата и на рати ќе гледаш.

Јас на лаптоп ако пуштам си симнувам и од јифи, ама за на тв истото врска нема од HD.
 
На врв Bottom