Инфо за нови филмови достапни на торент

Член од
16 ноември 2007
Мислења
2.432
Поени од реакции
1.076
Не знам дали се ставени досеа, најновите на Џармуш и Алмодовар

Pain.and.Glory.2019.1080p.BRRip.x264.AC3.HORiZON-ArtSubs

The Dead Don’t Die (2019) DVDRip 750MB - MkvCage
Малце офтопик, ама филмот на Алмодовар ќе го отвори фестивалот Манаки годинава.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.299
Поени од реакции
70.753

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.299
Поени од реакции
70.753
Постои документарецот за Ник Слотер во Србија некаде на интернетов?
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
1.601
Поени од реакции
871
Постои документарецот за Ник Слотер во Србија некаде на интернетов?
едно време го барав, не го најдов на торент или онлајн за фри...на јутуб, ама мора да се плати некоја стотка..
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
10.696
Поени од реакции
15.771
И ја дојдов да го постирам Мидсомар ама ме снајпнал @123456
Од режисерот на Hereditary е 1569306474709.png , 1569306495428.png треба да е добар
 
На врв Bottom