Инфо за нови филмови достапни на торент

Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.790
Поени од реакции
33.593
epa ajde ako vi se gleda screeneri

Creed.2015.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8

The.Hateful.Eight.2015.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8
WOW! Уште Spotlight и Joy да излезат, и ќе ги имаме уште во декември сите номинирани за Оскар. :P

Добро, и Anomalisa, The Good Dinosaur и Son of Saul кај анимираните и странските.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Нема шанси да ги гледам Hateful Eight и Revenant дома, ќе почекам за првиот до Божиќ во кино, а за другиот таман после испитот ми доаѓа, на 21-ви :D

Од другите Оскаровци се ќе глеам дома, ама овие два друго е во кино. Башка Тарантино не сум го глеал во кино, а Birdman го глеав и мн јако беше чувството, ќе си продолжам со Ињариту во кино..
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Нема шанси да ги гледам Hateful Eight и Revenant дома, ќе почекам за првиот до Божиќ во кино, а за другиот таман после испитот ми доаѓа, на 21-ви :D

Од другите Оскаровци се ќе глеам дома, ама овие два друго е во кино. Башка Тарантино не сум го глеал во кино, а Birdman го глеав и мн јако беше чувството, ќе си продолжам со Ињариту во кино..
Умно, умно и јас likewise планирам овие два во кино да ги гледам. Другото зависи од квалитето на скринерот. :D
 
B

Blade Torch

Гостин
Уф, ме убивте. Планирани ми беа за Јануари во кино и двата, измачување ќе е да де одбива до тогаш да се изгледаат дома. Потешко од велигденски пост:D
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
И јас планирав да го гледам Ревенант во кино али па месец дена да чекам е тоа е искушение големо :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom