Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Член од
19 април 2020
Мислења
36
Поени од реакции
63
Treba biti zadovoljan sa malim stvarima, gledas ono sto dobijes ili sto sam mozes, nisu svi strucnjaci. Bitno da se ima sta gledati
pogotovo besplatno.
Predlazem da vi sto to rasturate organizirate natjecanje, ko moze brze i vise pa da podjelite nama koji to ne mozemo hehe
:angel:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Treba biti zadovoljan sa malim stvarima, gledas ono sto dobijes ili sto sam mozes, nisu svi strucnjaci. Bitno da se ima sta gledati
pogotovo besplatno.
Predlazem da vi sto to rasturate organizirate natjecanje, ko moze brze i vise pa da podjelite nama koji to ne mozemo hehe
:angel:
Dosta ste vi copi paste strucnjaki na telegramu rasturili,al brzo ce i to slapit ide mic po mic kraju.Samo se vi kodija drzite.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Jbg umjesto da se fino gledalo, imalo u rezervi dvije ili tri. Svi su htjeli imati sve.
A na kraju neće imati ništa ako nekupe.
Podržavam gazde da su zaštitili ljude koji kupe listu i da su pojačali zaštite..
To je sve zbog bahatosti nekih ljudi. I skenira pa onda javno što više to bolje.
Sramota. Tako da ne treba bit ljut na gazde panela već na te spodobe koji su zajebali većinu ljudi ovdje radi sebičnosti i lajkova.
Ni ja više nedjelim znanje kao prije 3,4 godine.
Zašto. Da netko zajebava većinu.. A neee.
Pomognrm ljudima koje znam dugo i znam da su pouzdani na PM. ali takvi imaju zato sto su zaslužili.
Автоматски споено мислење:

Mi stara garda vjerujte možemo gledati bilo koji sever, bilo koju listu i bilo koji stalker.
Poruke idu ovako....

Ej jel imaš neku videoteku.
Imam izvoli.
Imaš ti xxxx server
Imam izvoli
Ili ček ima ovaj, dobiješ za pet min.
I to je to.
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Jbg umjesto da se fino gledalo, imalo u rezervi dvije ili tri. Svi su htjeli imati sve.
A na kraju neće imati ništa ako nekupe.
Podržavam gazde da su zaštitili ljude koji kupe listu i da su pojačali zaštite..
To je sve zbog bahatosti nekih ljudi. I skenira pa onda javno što više to bolje.
Sramota. Tako da ne treba bit ljut na gazde panela već na te spodobe koji su zajebali većinu ljudi ovdje radi sebičnosti i lajkova.
Ni ja više nedjelim znanje kao prije 3,4 godine.
Zašto. Da netko zajebava većinu.. A neee.
Pomognrm ljudima koje znam dugo i znam da su pouzdani na PM. ali takvi imaju zato sto su zaslužili.
Slazem se u vecini sto si rekao,ali to da nece imati sta da se gleda prica se vec vise od 5 godina i uvek se nadje nacin. Ovde na balkanu sta god da se napravi uvek se prvo gleda kako to isto moze da se batali. Tako i sa listama,mogu se oni stititi do mile volje uvek ce se naci neko pametniji od njih koji ce sve to da provali kao sto je i do sada bilo
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Slazem se u vecini sto si rekao,ali to da nece imati sta da se gleda prica se vec vise od 5 godina i uvek se nadje nacin. Ovde na balkanu sta god da se napravi uvek se prvo gleda kako to isto moze da se batali. Tako i sa listama,mogu se oni stititi do mile volje uvek ce se naci neko pametniji od njih koji ce sve to da provali kao sto je i do sada bilo
Ali moraš se složiti da ima sigurno najmanje dva naša servera koja nema šanse da gleda velika većina. E sad zamisli da svi naprave zaštitu kao ta dva.
Автоматски споено мислење:

I ja se slažem, nek se gleda. Ali ne bahato uništavanje..
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Da ne citiram nikog-a,niti mi treba to previše čisto test-a radi sve ovo radim niti sudim ljudima koji to rade radi neke soje lične upotrebe(gledanja).
Nazalost gore pomenuti postovi slazem se da to propada mada neki kazu ne
kako ne?
Mnogi polemišu ne poznajući ni razlike odakle su liste...
Stalker_portal-i uništeni na default ulaze php my admin cudstom ini itd idu li koji??? dali je tako ili ne?
Paneli sa kojih se vuku na hiljade macova(podeljene i prodane scripte postavljene itd) ni jedan ne traje niti radi kako treba..naravno ima ..koji rade i za koje se ne zna niti će se znati manje više, kako se vade.kako se gledaju itd(samo zbog toga da opstanu)
Naravno da gazde unaprede i nešto se može pre rešiti nešto kasnije...puno vremena da mi kasnije neko dobijo i razjebao....(iskreno sve teze svaka čast vrhunskim programerima koji se ne bave ovim nemaju vremena za gubljenje)i entuzijasti koji gube vreme zarazeni ovim :Dili distributeri koji su još?
Treća faza koja je došla i uzela maha je vadjenje tih visekonekcijskih na odredjene alate..i dokle se stiglo stavljaju na hiljade foruma jer su neki uzeli slobodu da naplaćuju i članstvo na forume i prodaju alata koji nisu njigovi ili su nešto blago prepravljeni:D:D.
Sad šta je sledeće*?
Sve to nema veze postoje forumi gde se kulturno malo bude azurniji i dobija lista ili bude u delu gde ima tih listi..
Zasto su forumi manje vise zamrli? Nekada se druzilo i nesto steklo i prijateljstva i znanja ,sadasvi misle imaju sve a radi od jutra do uveče(ne sve pričam za uobičajeneo)..
Svako dobro
Автоматски споено мислење:

Ovde na balkanu sta god da se napravi uvek se prvo gleda kako to isto moze da se batali. Tako i sa listama,mogu se oni stititi do mile volje uvek ce se naci neko pametniji od njih koji ce sve to da provali kao sto je i do sada bilo
[/QUOTE]
Na ravno uvek se nadje način,koliko traje+koliko vredi to...i dalje se moljaka a sve manje dobija ili ti dzaba dobijes to sto dobijes kad znas da to povade njih hiljadu...(nije za sve isti nacin ali naravno teze ide priča je za global)
Uvek ima ali free forumi koji su za narod neće članovi ili ti neko gubiti vreme da nalazi rešenja,sve više ponekad treba vremena za to druze...a ludo vreme ne zivi se samo od hobija ili ti druzenja, zato je ono bilo bolje....bolje radilo(mislim na orume,druzenje) ,duze trajalo(liste i ostalo...)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom