dux4
Член од:
8 април 2017
Мислења:
536
Допаѓања:
885
Поени од трофеи:
130

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
12 мај 1979 (Возраст: 38)

Сподели преку:

dux4

Машко, 38

pametan zna nešto stvorit, a svaka budala uništit 13 април 2018