Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Nije u pitanju ko si i sta si...ali u normalnoj komunikaciji reci nekom da ne konta i da je naporan nije nista drugo do zajedljivo.
(значење изведено преко синонима) pakost, cinizam, otrovnost, zloba, malicioznost, ironija, sarkazam, ujedljivost, jetkost, opakost, malignost,izrugivanje.
Mislio sam na ovo poslednje.

Автоматски споено мислење:
Seres brate i to odavno, ti si svaciji komentar komentiro i tu vecinom u negativnom smislu, nemora ti biti dezurni na svakome forumu, pusti ljude neka se i prepiru ako treba, nije to tvoja briga, zato smiri hormone,ostavi ljude na miru
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Seres brate i to odavno, ti si svaciji komentar komentiro i tu vecinom u negativnom smislu, nemora ti biti dezurni na svakome forumu, pusti ljude neka se i prepiru ako treba, nije to tvoja briga, zato smiri hormone,ostavi ljude na miru
ilince...on se umesao u komunikaciju izmedju mene i panela.To mi je valjda hvala sto sam mu pomogao u proslosti...A dobro je da se i ti razotkrijes...samo od mrznje prema nama starijim nemas nikakve koristi.Ili to nije
sto smo stariji...nego mozda ne pripadamo ovde...
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
ilince...on se umesao u komunikaciju izmedju mene i panela.To mi je valjda hvala sto sam mu pomogao u proslosti...A dobro je da se i ti razotkrijes...samo od mrznje prema nama starijim nemas nikakve koristi.Ili to nije
sto smo stariji...nego mozda ne pripadamo ovde...
Bas si tezak, zasto sve okreces i to bas na ruzan nacin, ko si ti da bih ja tebe mrzio, ne razumijem sta sa time hoces reci ili je to zato da bi uso u raspravu sa mnom, ne pali ti to kod mene, niti te znam, niti mrzim, a ti malo razmisli sta pises tu, mogoa bih ti neko predloziti nesto sto nisi zasluzio. Budi ti meni dobro i ne potici me da te mrzim, nije to u mojoj prirodi.!
 
Член од
3 август 2016
Мислења
173
Поени од реакции
182
Dobar dan da li moze jedna lista hvala vam unapred imao sam baklju ali ne radi više pouzz
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ima Željko. Javi mu se, daš 10 eura i dobiješ mac.
Ta njegova lista ne vredi nista neznam ko to uopste kupuje,plus tako prgavog tipa jos nisam upoznao koji bi se prosto dao za 10 eura da ne kazam sta.Plus sta da placamo kad ga mozemo gledat.Sjebo jednog za 100 eur pa smo morali uskociti
 

Kajgana Shop

На врв Bottom