Има ли мажи кои не се палат на лезбејки?

M

Mr.InF3ction

Гостин
Тапа се лезбејки за глеање, шо к*р 2 девојки се лижат УАУ
што бе брат повеќе ти се дига кога гледаш кур? хахаххаха
нема маж што не се пали на лезбејски сцени тоа ти е како уметност :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
ЈАс мислам дека тврдењето кое многу од вас го изразија дека нема маж шо не се пали на лезбејки е невистинито ... Има мажи кои не се палат на лезбејки ( ако ги исклучиме хомичите де ) . Исто така и Дедо мраз постои ... И вонземјани .... И Еднорози ....
 
Член од
10 април 2009
Мислења
146
Поени од реакции
9
јас сеуште не сум стретнал машко што не се пали на лезбејки. за мене најеротски се јазиците. незнам за другите ама за мене тоа е врв во една лезбо сцена.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.353
Поени од реакции
7.489
podobro od toa nema da gledas dve ili tri lezzz pred tebe :)
Те поздрави другарка ми Софија Теодор.

Јас не би сакал да гледам лезбејки пред мене :) 1 од 100 можеш да начекаш убава лезбејка, останатите 99 ти се да бегаш :)
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
сите лезбејки парови што сум ги видел у животот увек едната изгледала како прав маж со машки манири, така да лезбејкитите изгледа сепак барат едниот да е маж во кревет.
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610
Те поздрави другарка ми Софија Теодор.

Јас не би сакал да гледам лезбејки пред мене :) 1 од 100 можеш да начекаш убава лезбејка, останатите 99 ти се да бегаш :)
Не верувам... Повеќето лезбејки се поубави :) Како и да е, ја обожавам да гледам лезбејки уахахах, нормално ако се убави!
 
Член од
31 октомври 2010
Мислења
338
Поени од реакции
58
Смешно е бе луѓе. За фетиш може да е интересно, ама да бидеш во нивно присуство и да се најдеш како тринаесетто прасе, не знам.
Тоа е исто и обратно веројатно. Но побрзо би гледаа како се парат коњи но, пе***чиња. :tv:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.395
Поени од реакции
2.432
Те поздрави другарка ми Софија Теодор.

Јас не би сакал да гледам лезбејки пред мене :) 1 од 100 можеш да начекаш убава лезбејка, останатите 99 ти се да бегаш :)
Тука си грешка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom