Jassna
Поени од реакции
57

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  уште ти е активна темата :), шо напрај со типчето шо ти досаѓаше :pos::pos::pos:
  Мене ми личи одговоров "Скраја да е" и не те обвинувам :). Нема врска читав некаде низ твоите постови нешто објаснуваше за Прилеп па помислив дека си.

  Да не можи чоек да си најде земјак/чка на форумов за да види што има низ Прилепо. Знам буцио е од Прилеп ама е сељак и не ми се допишува со него :).

  Поздрав
  Како до Катар се шегував малку. Гледам немам пристап до темата кога не знам како се оди хехе.

  Инаку шега шега ама може сериозно да се земе во предвид.

  А што бараш во Катар што нема овде?
  da mozam 10 zeleni ke dadam ...bravos...posebno mi se dopagja nasokata na koja ide postov, so pozitivnosta i nejzinata refleksija vo realnosta. jas rabotam na sebe odreden period, isto i kaj svoite bliski, da oformam golem krug pozitivci okolu mene, taka neli i mene mi bi lipo polesno da postignam ona sto go posakuvam...
  Појма немам. Не сум параглајдерист, така ми е никот само :)
  Возам само кола моментално па тоа ми е единственото превозно средство со што евентуално би те повозил :)

  Можеби ако дојдам во Струмица некој ден :)
  ??? ama navistina, ponekogas nasive preveduvaci znaat bezveza da dadat prevod na naslob na nekoj film pa da se mislis posle koj film bil.... da ne pravam muabet za bugarskite preveduvaci...

  bez navreda, ne mislev nisto loso :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom