Има ли мажи кои не се палат на лезбејки?

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Чеј са , јас мислам дека се мешат појмови овде :). Погоре Леандра и Лејди Сатори викат дека физички му се привлечни педерите, шо стварно мислам дека е офтопик. Значи ако ме праша мене некој дали се палам на лезбејки, то по мое значи, дали се палам на дејства шо ги прат нив лезбејки, без разлика на физичкиот изглед.
Работата испаѓа, демек, еј онај педер е и убав е, ако не беше педер немаше да биди убав.
Видиш како го долови заклучокот? Значи не се палат на лезбејки,туку на убави лезбејки :)
Среќа што ретки се грди педери,сите се стегнати,намирисани,прави манекени,мал процент се ружни.Така да се палиме и на дејствијата меѓу нив,има ли нешто поубаво од двајца згодни момци? :))
 

pumaval

Дрвен Адвокат
Член од
5 септември 2008
Мислења
1.480
Поени од реакции
598
Секако дека има такви шо не се палат на лезбејки.... = Гејчињата...
 
Член од
30 мај 2008
Мислења
185
Поени од реакции
8
Хех, нема врска.

Ја да сум женско, 100% би бил лезбејка:icon_lol:
имаш опција :nesum:.не е исто ама имат нешто заедничко мош треба да отворам нова тема ........интересно но вистинито :shok:
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.505
Поени од реакции
14.687
А има и друга психологија, слатко е дека секогаш ќе остане само на копнеж, нема опасност.:)
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Те поздрави другарка ми Софија Теодор.

Јас не би сакал да гледам лезбејки пред мене :) 1 од 100 можеш да начекаш убава лезбејка, останатите 99 ти се да бегаш :)
dobro de,greska se izraziv so toa da gledam.sakam i nesto drugo da mu pravam :)
ima mnogu ubavi momicki sho se lezz,greska si za ova mislam :)
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Valjda pederite ne se palat na lezbejki :D
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
Лезбејството го измисли Клара цеткин на 8ми март 1897 година а званично е признато на третата интернационала 4 години покасно. После се рашири као помодарство во високите општествени кругови и по градовите.
 
Член од
15 јули 2011
Мислења
201
Поени од реакции
117
А има ли лезбејки кои не се палат на мажи?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom