Изгубено куче Скопје

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.923
Поени од реакции
11.399
Нели имаше закон дека треба маска да носат, поготово вакви што може да те искасапат или не дај боже детето да ти го нападнат?
Пред да избега заборавил да си стави маска. Нели гледаш дека е избеган?
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.580
Поени од реакции
16.477
Стварно бе, ај два-три поста да има со таа фора, ама секој да им е таков и на Бог и на луѓето им здосади. Стварно треба да си ретардиран со такво пишување, па ако сакаш биди и најдобар кардиолог на светот.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.260
Поени од реакции
40.020
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.388
Поени од реакции
35.924
Касниш како интернет експлорер. Кунташаче веќе недела дена е дома на брзбедно со мајка му и татко му.
...не каснам истово го имам на ДК оти беше затворена темава, ај види таму кога постирав!
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
7.722
Поени од реакции
4.969
... теткино, што се прави со лајковите па да ги соберам, ај просветлиме! :pos:
Јас моите лајкови ги продавам на „eBay“ по евро од парче
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.013
Поени од реакции
84.683
IMG_20230323_111108.jpg


Какво само урбано настанче, на најурбаното место во Скопје после Дебар Маало, пред Школка. Очекувам главната награда да биде тротинет, за кучето обичен медал направен од еколошка хартија по советите на Грета Турнберг... Ќе има да се пие смутиња до повраќање, очекувам Инстаграм да падне неможејќи да ги додржи сите сториња на мамичките и татичките заедно со своите кученца. samo urbano lugjentscha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom