Изгубено куче Скопје

Член од
18 март 2019
Мислења
375
Поени од реакции
1.760
ПОСЛЕДНО ВИДЕНО ЗООЛОШКА/ГРАДСКИ ПАРК
Кунташе е изгубено, некаде во реонот Буњаковец, поточно Шпаркасе Банка, Фонтана, Цреша, Романска Амбасада. Се одѕива на Куче, Кунташе, Куч, како сакате. Исклучително кротко е. Со истово црвено ремче како на сликата.
Телефон за контакт 075 274 015 и 077 666 673.
Screenshot_20230316-135553~2.png
 

Флеш

Неактивен член
Член од
23 март 2009
Мислења
8.300
Поени од реакции
8.756
:(Па ова е на Ивана .... Уф .... :(
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
15.264
Поени од реакции
38.146
ова сигурно е некое VIP куче, цел интернет денес ми е преплавен со постови.
Имав еден другар, порано ќе се напушеше и на објавите на Анима Мунди и Лајка за изгубено куче, им пишуваше дека им го нашол, и им порачуваше да не се секирааат.
После како херој ги аднуваше ливадарките што го воспеваа во коментари:icon_lol:
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
28.162
Поени од реакции
36.057
На многу луди работи се одзива кучево мора да признаам, ама се надевам дека ќе го најдат кучево куче, ака кунташе, ака куч. шала на страна. :popce:
Сеа има шанси баш да се движам натака, ако го видам инстантно ќе добие едно еееј куче, еј кунташе. и тоа е тоа.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
19.382
Поени од реакции
30.439
треба да платат некој од циганиве што собираат старо железо да вика кучеееее, кунташееее со микрофонот и да врти низ дебар маало, сигурно ќе го најдат. Ако не го најдат сигурно некој го киднапирал за откуп.
 

Флеш

Неактивен член
Член од
23 март 2009
Мислења
8.300
Поени од реакции
8.756
Се јави ја шупаците форумски тролови ....

Доста заебанции!!!!

Оставете ги луѓево . Добри луѓе се. Не знаете кого подбивате бре шупаци едни.Ивана е една од најдобрите тату мајстори во Македонија . Има тежина . Шо ви е бре . Оставете го на мира . Кои идиоти
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
15.264
Поени од реакции
38.146
Се јави ја шупаците форумски тролови ....

Доста заебанции!!!!

Оставете ги луѓево . Добри луѓе се. Не знаете кого подбивате бре шупаци едни.Ивана е една од најдобрите тату мајстори во Македонија . Има тежина . Шо ви е бре . Оставете го на мира . Кои идиоти
смири се кунташе :icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
14 август 2006
Мислења
40.852
Поени од реакции
70.723
aко беше текстилна работничка, у реду ќе беше да се подбивате
но, она е најбоља за тетоважи и затоа молим лепо, поозбиљно малце
 

Kajgana Shop

На врв Bottom