Изгубено куче Скопје

Major Tom

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
1.805
Поени од реакции
7.123
Нели имаше закон дека треба маска да носат, поготово вакви што може да те искасапат или не дај боже детето да ти го нападнат?
Пред да избега заборавил да си стави маска. Нели гледаш дека е избеган?
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.710
Поени од реакции
14.687
Стварно бе, ај два-три поста да има со таа фора, ама секој да им е таков и на Бог и на луѓето им здосади. Стварно треба да си ретардиран со такво пишување, па ако сакаш биди и најдобар кардиолог на светот.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
20.431
Поени од реакции
32.445
Член од
7 септември 2016
Мислења
16.964
Поени од реакции
30.498
Касниш како интернет експлорер. Кунташаче веќе недела дена е дома на брзбедно со мајка му и татко му.
...не каснам истово го имам на ДК оти беше затворена темава, ај види таму кога постирав!
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
5.253
Поени од реакции
2.848
... теткино, што се прави со лајковите па да ги соберам, ај просветлиме! :pos:
Јас моите лајкови ги продавам на „eBay“ по евро од парче
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
24.752
Поени од реакции
73.814
IMG_20230323_111108.jpg


Какво само урбано настанче, на најурбаното место во Скопје после Дебар Маало, пред Школка. Очекувам главната награда да биде тротинет, за кучето обичен медал направен од еколошка хартија по советите на Грета Турнберг... Ќе има да се пие смутиња до повраќање, очекувам Инстаграм да падне неможејќи да ги додржи сите сториња на мамичките и татичките заедно со своите кученца. samo urbano lugjentscha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom