Изборни резултати од Локални избори 2009 (генерална дискусија)

Статус
Затворена за нови мислења.

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
оооо се јави уште едно партиско полтронче ака бугарофилче. Го глеам бе башта му на нанче ? зарем тоа не е доволно ?
Ako ne go gledaat togash sigurno kje go prepoznaat glasot na Ljubcho Kurtelov ili mozebi i kje go vidat konechno.
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
оооо се јави уште едно партиско полтронче ака бугарофилче. Го глеам бе башта му на нанче ? зарем тоа не е доволно ?
Не треси бе комуњарче едно прогрчко :tapp: , Не ни знаете кој е Нанче, мојш за Куманово да зборуваш.
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
За разлика од сдс Прогрчки се настроени уште полошо.
Ushte vi go perat mozokot tamu vo dpBne so Grcite?Koga kje ve nauchat deka toa ne se personalni odnosi megju Makedonija i Grcija?I deka bitkata se dobiva tamu vo EU parlamentot ne tuka?
 

ANTIPATER

of Macedon
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.181
Поени од реакции
44
Највише се нервирам кога се повторувам њ



Доволно е или да барам уште ?
Како прво муабетот е за источна Македонија.
Како второ,јас не негирам дека има неколку бугараши што сеуште се низ партијата.Само тоа не значи дека целото ДПМНЕ е бугарашко.
 

Alo 192

имам симпатија
Член од
7 октомври 2008
Мислења
353
Поени од реакции
11
Не треси бе комуњарче едно прогрчко :tapp: , Не ни знате кој е Нанче, мојш за Куманово да зборуваш.
Колку сум ја комуњарче прогрчко толку си ти Македонец.


п.с. Од сега не реплицирам на партиски полтрони,односно бескичмањаци кои немааат изградено свое мислење позз:pusk:
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
Ushte vi go perat mozokot tamu vo dpBne so Grcite?Koga kje ve nauchat deka toa ne se personalni odnosi megju Makedonija i Grcija?I deka bitkata se dobiva tamu vo EU parlamentot ne tuka?
Ако тебе ти го перат незначи дека јас одам по штабови и ми го перат.
Ако мислите така океј, али се гледа како се изјаснува македонскиот народ.
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
Колку сум ја комуњарче прогрчко толку си ти Македонец.


п.с. Од сега не реплицирам на партиски полтрони,односно бескичмањаци кои немааат изградено свое мислење позз:pusk:
Абе ти читаш правила на форум или заспан си. бескичмењак еден, знам те сфаќам не си ти туку дрогата :pusk::pusk:
 

Alo 192

имам симпатија
Член од
7 октомври 2008
Мислења
353
Поени од реакции
11
Како прво муабетот е за источна Македонија.
Како второ,јас не негирам дека има неколку бугараши што сеуште се низ партијата.Само тоа не значи дека целото ДПМНЕ е бугарашко.
Онда извини за Нанче,вишок е. Али за Бонева си останува.Го ценам тоа што не го негираш,но иам само 1 забелешка,не се неколку него се многу повеќе.Тука не ги сматрам они продададените за коли и за пасоши,туку тие стварно што се чуствуваат како бугари
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
Koj e stavot na Gruevski za vizna liberalizacija i reshavanje na sporot so imeto?Znaesh?Ili ne te druzhat na sostanoci vo dpBne?
А кој е ставот на СДСБЦ, знаеш за името? Брзо менување по секој услов и губење на идентитетот.
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
nabroj nekolku..posebno antimakedonsko
Gruevski,Dvocevski,Trajko Slavevski,Miloshovski,Stavrevski,Dvocifren Slavevski,Jankulovska itn. itn. ushte?

P.S. I Boneva ja mislev ama ja otfrlam,padna zhrtva taa.

А кој е ставот на СДСБЦ, знаеш за името?
Odgovori na prashanje pa kje ti go kazham mojot stav i onoj na B.C.!Oduchete se na prashanje so prashanje da odgovarate,smeshno e.
 
R

RAYTHEON23

Гостин
Gruevski,Dvocevski,Trajko Slavevski,Miloshovski,Stavrevski,Dvocifren Slavevski,Jankulovska itn. itn. ushte?

P.S. I Boneva ja mislev ama ja otfrlam,padna zhrtva taa.



Odgovori na prashanje pa kje ti go kazham mojot stav i onoj na B.C.!Oduchete se na prashanje so prashanje da odgovarate,smeshno e.
aferim ama podelba..vo sekoj slucaj tvoj stav:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom