Изборни резултати од Локални избори 2009 (генерална дискусија)

Статус
Затворена за нови мислења.

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Нема да ве гонам низ цел форум
Кој победи во Струмица, ......


Update 1

ДИК
Пресконференција во 22,30 часот објавување на првите пристигнати резултати во Државната изборна комисија
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.448
Поени од реакции
238
Зоран ЗАЕВ :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: Така истакнаа и на вестите на сител
 
Член од
27 ноември 2005
Мислења
648
Поени од реакции
7
Нормално дека Зеав победи...бугаркана може у Софија да победи
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Александар Петрески 102,5%
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.628
Поени од реакции
10.208
ako znae nekoj kako e vo struga koj vodi???
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.448
Поени од реакции
238
Абе ... резултати немам ама ми кажа тетками (од штабот) дека многу големо водство има СДСМ т.е Заев
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
88
Да не се кандидираше овај Љубе Иванов ќе победеше уште сега.

Па тој за тоа и е кандидиран, да му одземи гласови на ВМРО ДПМНЕ
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.448
Поени од реакции
238
Селмани е на 2рото место како што ми кажаа ...
 
Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.054
Поени од реакции
6.440
ДПА го изгубила Тетово...Збогум ДПА...
ДУИ тепа во Осломеј, Боговиње, и Зајас...А најверојатно и Чаир...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom