Dr_ViRuS
Поени од реакции
28

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Г
  ехее треба оште фурни леб да јаде за да стигне до тава... :) и 100% ќе искористе некој од дизајните
  P
  Со кој (и зошто) си играм мајтап? Не те разбрав :S
  Г
  оди учии ајдее... и па да положаш со 10ка и да часташ :)
  А
  Др.Вирус каде можам да најдам интернет книга за Линукс Убунти гледам се разбираш во компјутерите како и за Опенкат така нешто за цртање што е.
  Мене добро ми тргна и за чудо е брзо .

  На почеток имаше прболеми со нвдиа но извадиа драјвери

  Имам еден другар он е фан на кде 3 и ја користи 11-ка со кде 3.

  Досега КДЕ -4 ми нема краширано
  OpenSuse 11...
  Инсталираше KDE4 варијанта?
  Јас не се ни обидов нешто друго да инсталирам, пошто ме изнервира ненормално многу КДЕ-то.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom