Играте WoW (World of Warcraft)?

Член од
20 октомври 2007
Мислења
208
Поени од реакции
5
Jas imav tri karakteri 70 na unleashed Shaman,Rogue i Paladin!!! Ali serverot go stavija na PRE-TBC i veke ne igram tamu:D
 

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
luge moze nekoj da mi dade link so se full patch i se ostanato za download me mrzi da baram :D
moze da bide torrnet or whatever
ali na pp :drk:
 
Член од
11 декември 2007
Мислења
116
Поени од реакции
2
Кога ќе ми текне на играва ми пролазуваат морници и мило ми е што веќе не ја играм.
 

zeeroX*

Level [Unknown] =]
Член од
10 јануари 2008
Мислења
123
Поени од реакции
6
Хмм...играв едно време ... сега веке ми скисна од Wow ... за тие што играат незнам како не им е досадна ... сеа само Coutner Stike Пуцам...
позз...
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
85
Поени од реакции
1
Лол Илидан имал 1 милион HP, се читаш ли бе шо пишуеш? Ониксија и рагнарос имаат по 1 милион, веке Нефариан и Катун имаат по 2 милиона а да не праиме муабет за Илидан. Ке да има 10-20 милиона чоекот.
Ilidan stormrage the betrayer ima tocno 7 milioni energija i ne treskajte gluposti
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Не знам да ја играм , а не ни сакам да ја научам.
Да почнам можеби ке ми биде интересна , не се знае.
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Ја играм..не планирам да се откажам зошто не сум зависне, ке седнам и играм 3 саата маКС! Еднаш претерав играв 7 ама ми помина.

п.с. За децата што зборе дека Илидан е непобедлив, да им соопштам дека гилдови го тепаат мижеечки. Има сега и Кил Џејдн го тепаат. И го бутаат.
 
Член од
11 август 2008
Мислења
36
Поени од реакции
6
Јок...
Илидан има околу 5.900.000 HP и пет фази кои требаат да се поминат за да се бутне. Иначе јас го иам бутнато околу 10 пати (на оригинален сервер - Grim Batol EU) и можам да кажам дека е прилично лесен ако се знае шо се праи.
Иначе ја играм играва од коа искочи т.е. околу три и пол години (фала богу не секој ден) и можам слободно да се наречам "WoW addict".
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
85
Поени од реакции
1
Јок...
Илидан има околу 5.900.000 HP и пет фази кои требаат да се поминат за да се бутне. Иначе јас го иам бутнато околу 10 пати (на оригинален сервер - Grim Batol EU) и можам да кажам дека е прилично лесен ако се знае шо се праи.
Иначе ја играм играва од коа искочи т.е. околу три и пол години (фала богу не секој ден) и можам слободно да се наречам "WoW addict".
eden link ke gi resi site problemi:
http://www.wowwiki.com/Illidan_Stormrage_(tactics)
 

Alex_DarklorD

Der Kaiser
Член од
1 октомври 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Ја играм..не планирам да се откажам зошто не сум зависне, ке седнам и играм 3 саата маКС! Еднаш претерав играв 7 ама ми помина.

п.с. За децата што зборе дека Илидан е непобедлив, да им соопштам дека гилдови го тепаат мижеечки. Има сега и Кил Џејдн го тепаат. И го бутаат.
otkako postoi burning crusade Kil'jaeden e otepan samo 35 pati
 

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
јас имам 70lvl hunter,70lvl mage и толку.....:smir:
 
Член од
29 август 2008
Мислења
152
Поени од реакции
5
Имав можност да играм на бета-верзијата од официјалната ВоВ и од тогаш ја играм стално. Тоа е околу 5 години мислам, доколку убаво се сеќавам.
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Продавам гејм кард некористена,ја продавам зашто се откажав од вов 1700 ден.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom