Играте WoW (World of Warcraft)?

M@STER

M@ster Price
Член од
1 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
0
jas samo sto pocnav da igram i sum 8 level hunter nightelf ako imate nekoja preporaka ili nesto just tell :)
 

Вено

Кишобран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
144
Поени од реакции
1
ee

ee ja igrav.. 22 lvl mage gnome ali mi istece acc treba da plakam premium (:) i taka igrav na silver hand blizzarD :)))
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
ја играм WoW 10 lvl сум Draenei Mage. :)
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Пред 3 дена почнав да ја играм заразенава игра и 4 лвл сум..иии не се сеќавам шо херој одбрав
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
13
Поени од реакции
0
јас играм откако поцна корејската верзија па се до сега немозам да се отказам. Зараза ти е тоа... :drk: Инаце од тогас до сеа имам напраено 70 hunter 63 druid 60 rogue 60 warlock и усте неколку лвл 30+ алтови.
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Ееее зараза

Едно прашање.Некој да ми каже како да напраам account за WoW.
Ја немав дома ама играв во интернет кафе.Ми треба див сервер зошто овој оргиналов се плаќа.:toe:
Инаку имав Orc Warlock LVL 56.
 

Sotory

The One That Will Not DIE!
Член од
2 февруари 2007
Мислења
67
Поени од реакции
0
Иди на wowstatus.net, па на status list и избери кој сервер сакаш соодветно на верзијата што ја имаш дома (или пак симни го најновиот patch) и играј, само гледај да избереш сервер со very low, low ili high XP rate за да играш како на оргиналната.

а да btw ја игав и стигнав до 15 lvl и заглавив у сред Great Forge у Ironforge и заебав
 

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
GetLost напиша:
јас играм откако поцна корејската верзија па се до сега немозам да се отказам. Зараза ти е тоа... :drk: Инаце од тогас до сеа имам напраено 70 hunter 63 druid 60 rogue 60 warlock и усте неколку лвл 30+ алтови.

hehe lazgo kako mozes da imas 70lvl koga na 1 janari go pustija update pa taka da treba da si kupis prvo licenca za da igras do 70lvl pa poslem naporno ex
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.467
Поени од реакции
3.267
Abe ne laze ja imam eden drugar so fati od 60lvl na 70lvl za 10 saati.
 

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
na privaten server bre toa li e wow

igrajte na pravilen server pa ke videte kolku vreme ke vi treba od 1 do 60 pa poslem razmisluvajte za 70
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.467
Поени од реакции
3.267
Абе ја сум стигнал до 60lvl со неколку хероја на правилен сервер и добро знам колку време треба! И кој рече дека фатил 70 на приватен сервер???
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
ОДВАЈ СЕ ОТКАЗАВ ОД ИГРАТА. ИГРАФ СО ПАЛАДИН 34 LEVEL:zlo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom