Играте WoW (World of Warcraft)?

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
Играв масовно пред TBC ама после дојдов до заклучок дека е подобро да имаш подобар социјален живот во реалноста отколку online па се откажав на неодредено време.
:uvo:
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Имав можност да играм на бета-верзијата од официјалната ВоВ и од тогаш ја играм стално. Тоа е околу 5 години мислам, доколку убаво се сеќавам.
LoL лошо се сеќаваш ..... WoW искочи 2004 октомври така да 4 години е најмногу што си играл... Знам зошто од тогаш и јас ја играм
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
1.016
Поени од реакции
50
Вчера направи точно 4 години. Близзард делеја бесплатни мечина :) + achievement дека си се логирал на тој ден.
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
202
Поени од реакции
5
Dajte nekoj originalen akount nema sansi da vi go zemam zs ne vi go znam e-mailot
 
Член од
8 август 2008
Мислења
447
Поени од реакции
17
rofl, Niki Val, ме изнасмеја, ај ти дај ми ја кредитната картица, нема да ја користам зш не ти го знам пинот. ХАХАХАХАХА какви луѓе има значи стварно треба да идете да се лечите! :tapp:
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Хахахаха ники вал брат... луд си ме насмеа... :) така се давало акаунт....
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
113
Поени од реакции
30
работава е >> Дај "Бабе" еден Account че ти го вратам за 3 дена << :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.269
Поени од реакции
3.544
Играв и изгубив многу време на таа игра...сега не ја играм :)
 

Annath

Полуактивен член.
Член од
11 јуни 2010
Мислења
338
Поени од реакции
41
Се измачив инсталирајќи ја, па не би била фер спрема себе ако не ја играм нели? Сеуште не ми се јасни некои работи, но се снаоѓам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom