Иван Исцелител - воскреснувач - телкинезер

Член од
20 септември 2008
Мислења
12.728
Поени од реакции
9.837
Заебавајте се со Иван, тој си игра со проблемите на луѓето кој последна надеж гледаат во него.. Се напуни пари, ни Рамковски нема да му биде равен, ем чист ем со пари. Можам слободно да ви кажам дека дневно може вади над 500 евра (во работен ден).
Кога ќе ја видите редицата за кај него и најмалку 100 ден во една терапија од 2 мин.. а сите треба по 3 да имаат , се праат бизниси
Да си жив и здрав.. убаво кажа.. он има пари и реклама на CNN да пушти, ама што да правиш, глуп народ јака држава, еден овчар, милиони овци за стрижење
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Заебавајте се со Иван, тој си игра со проблемите на луѓето кој последна надеж гледаат во него.. Се напуни пари, ни Рамковски нема да му биде равен, ем чист ем со пари. Можам слободно да ви кажам дека дневно може вади над 500 евра (во работен ден).
Кога ќе ја видите редицата за кај него и најмалку 100 ден во една терапија од 2 мин.. а сите треба по 3 да имаат , се праат бизниси
е баш ради ова нетреба да му се верува. ако е испратен од господа како шо викаат шо кему се пари?
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
е баш ради ова нетреба да му се верува. ако е испратен од господа како шо викаат шо кему се пари?
хахахха јас сум против тоа да не му се ВЕРУВА, јас не верувам туку ЗНАМ дека е измислено, тоа се приказни, како може да биде пратен од некој кој знам дека не се ни родил :) може на некои им помогнал ама како пласибо ефект.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
жалосно е за луѓево што го лажат народот. на нивната мака заработуваат. има некои кои навистина пробале се и свашта затоа што имаат навистина голема мака и кога ке се појави некој ваков кретен и на него му веруваат - а тој ги лаже па и ги краде уште. не ги осудувам луѓето - го осудувам тој будала шо ги лаже.
 
Член од
23 септември 2010
Мислења
645
Поени од реакции
385
И затоа не иде на гробишта, све ке оживее после цела држава ке биде окупирана од зомбија
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Најјак му е дескрипшнов на видеово од јутуб...

6000 pipol going to ivaniscelitel alternative medical misteri worlld.besplatno lecenje tel+389070-693-725
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.394
Поени од реакции
2.431
Човекот си направил добра тактика за заработување на пари и полнење на џебот.Штета само што луѓето кои имаат некаков проблем и кои бараат лек се негова мета.
 
H

HITCH

Гостин
Хејтери су меџу нама! :pos: :pos: :pos: Да не речам, ама некој има проблем со психата. :pos:
 

Siljo

Mercenary
Член од
20 јуни 2009
Мислења
71
Поени од реакции
34
Значи Иван е човек кој не е свесен на моќите кој ги поседува мислите нема моќи?Епа има мене ми го продолжи животот, како?Со самите видеа велат смеењето носи живот и баш пред велигден му се јавивме со 2-3 ца другари едно 5 пати и тоа нај смешно беше што кога ке поставев прашање најозбилно се разбира ке кажеше еднаш дека цитирам *Не дечко ние бавчи копаме,цвекиња садиме неможеме да ви помогнеме*(кобожем работи со светито дух па мора секогаш да каже НИЕ) и нај итересни беше кога го прашуваме и вели со заднат нос *Дечко ние сме ветринарна служба* но го проваливме и почнавме да го зезаме и тој почна да се смее но онака ретардирано како да не имитира и после го смени својот специфичен глас во женски па во албански и почна да вика *Куе нонен шта ти треба ово је албан ке те пуца*. Чиста вистина незнам што е со човекот!
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Кајгана тим за поддршка на консултација кај него :icon_lol:.
--- надополнето: 18 август 2012 во 15:26 ---
Овај не е нормален бе :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom