Иван Исцелител - воскреснувач - телкинезер

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
912
Поени од реакции
2.557
Dali nekoj ima pozitivno iskustvo kaj ivan?
јас бев пред 10 тина години и ништо проблемот што го имав си остана онака отидов да видам како е тогаш на времето спроти клинички центар во уличката примаше пациенти
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.144
Поени од реакции
2.797
Секој 53-ти жител во светов е лекуван кај Иван исцелител... Сто пеесет милиони народ...

Исто ко цела Русија или цел Бангладеш да е дојден кај него за лекување...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom