Зоран Заев кандидат за градоначалник на Струмица

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 декември 2008
Мислења
223
Поени од реакции
11
ZORAN ZAEV ke pobedi na 22 mart i site vie jusere so ste napraani za edna potreba(plukanje po Zaev)ke zgasnate i ke se skriite u nekoo glusecka dupka :helou:
Зоран Заебец ке изгуби на 22 март и сите вие јусере шо сте напраани за една потреба(плукање по Бонева) ќе згаснате и ке се скриите у некоја глушечка дупка :nesvest:.
Трајченце да не те извозеа некој круг со некоо од коолте шо ги имат заевци купани со паарте на струмичане.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
имате појачање а унија на млади пионери(ДПМНЕ) хахахах имете ТЕМА БРЕ ДЕЦА
АКО НЕМАТЕ ФАТКИ И АРГУМЕНТИ КУТЕЈТЕ ,, А АКО НЕМАТЕ ОЧИ АЈ НА ОЧЕН ИЛИ немате таков на листатА.... 22 БОНЕВА (БУГАРКАТА-СКОПЈАНКА) нењка ви покаже личната карта да видете кога ја извадила 2 дена пред КАМПАЊАТА:smir:
 
Член од
1 декември 2008
Мислења
223
Поени од реакции
11
na tebe tava li tee komplekso koolte na zaevci?
Не бе машко тај е ваш комплекс од мерак да се извозете (да им седнате у скуто) ги подржувате а само да знаате ак не се они ќе си имате ВИА ваши коли:smir:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
БОНЕВА КЕ ПОБЕДЕ КА ГРЈО КЕ КАЖЕ Р,,,,,:toe:
А тава е на свети никад
 
Член од
11 март 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
Тепаамеее убедливо уше у првио круг!!!!!!!!!
Е де само тии 8 милиона нема друго шо да кажете тава ви е и за тава немате доказ црно на бело! :helou:

ЗОРАН ЗАЕВ САМО НАПРЕД!Саа со тај мандат ќе се направат уште ного работи ќе имаме и добар градски базент бидејќи му истекува рокот на Баџуков.И верувам дека повторно нема да биде базентот во негови раце....
Abe samo da te izvestam deka taj bazent ke ostane vo racete na viktor bidejki ima dogovor koj e potpisan li4no od ministerot,i zatoa zaev koj bese spremen da go rusi bazentot i na negovo mesto da gradi zgradi si go svitka opasot za dve sekundi.PRED SE TOJ BAZENT NE E NITU NA VIKTOR NITU NA ZORAN ZAEV TOJ BAZENT E SEUSTE VO SOPSTVENOST NA ARM,I TOA BESE PRE4KA VO CELITE NA ZAEV DA SI GO PRISVOI VOENIOT BAZENT.A UBAVO ZNAES I TI I SITE STRUMICANI DEKA NIE IMAME GRADSKI BAZENT KOJSTO KE GO ,,DOGRADUVASE I UREDUVASE,, ZAEV.AMA ZA ZAL TOA NE SE SLU4I,PA ZATOA VIKTOR BADZUKOV KOJSTO E EDEN OD NAJISTAKNATITE STRUMICKI SPORTISTI E OVDE ZA NAS I ZA SITE LUGE DA GI U4I VO BORENJE,PLIVANJE I SKIENJE.TIE OBJEKTI TREBA DA PRIPAGAAT BAS NA TAKVI LUGE KAKO NEGO POZZ DO VIKTOR
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Abe samo da te izvestam deka taj bazent ke ostane vo racete na viktor bidejki ima dogovor koj e potpisan li4no od ministerot,i zatoa zaev koj bese spremen da go rusi bazentot i na negovo mesto da gradi zgradi si go svitka opasot za dve sekundi.PRED SE TOJ BAZENT NE E NITU NA VIKTOR NITU NA ZORAN ZAEV TOJ BAZENT E SEUSTE VO SOPSTVENOST NA ARM,I TOA BESE PRE4KA VO CELITE NA ZAEV DA SI GO PRISVOI VOENIOT BAZENT.A UBAVO ZNAES I TI I SITE STRUMICANI DEKA NIE IMAME GRADSKI BAZENT KOJSTO KE GO ,,DOGRADUVASE I UREDUVASE,, ZAEV.AMA ZA ZAL TOA NE SE SLU4I,PA ZATOA VIKTOR BADZUKOV KOJSTO E EDEN OD NAJISTAKNATITE STRUMICKI SPORTISTI E OVDE ZA NAS I ZA SITE LUGE DA GI U4I VO BORENJE,PLIVANJE I SKIENJE.TIE OBJEKTI TREBA DA PRIPAGAAT BAS NA TAKVI LUGE KAKO NEGO POZZ DO VIKTOR
Незнам дали си бил ти таму на базентот,подобри и да не си бил...Базентот е пред распаѓање.:tapp:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Abe samo da te izvestam deka taj bazent ke ostane vo racete na viktor bidejki ima dogovor koj e potpisan li4no od ministerot,i zatoa zaev koj bese spremen da go rusi bazentot i na negovo mesto da gradi zgradi si go svitka opasot za dve sekundi.PRED SE TOJ BAZENT NE E NITU NA VIKTOR NITU NA ZORAN ZAEV TOJ BAZENT E SEUSTE VO SOPSTVENOST NA ARM,I TOA BESE PRE4KA VO CELITE NA ZAEV DA SI GO PRISVOI VOENIOT BAZENT.A UBAVO ZNAES I TI I SITE STRUMICANI DEKA NIE IMAME GRADSKI BAZENT KOJSTO KE GO ,,DOGRADUVASE I UREDUVASE,, ZAEV.AMA ZA ZAL TOA NE SE SLU4I,PA ZATOA VIKTOR BADZUKOV KOJSTO E EDEN OD NAJISTAKNATITE STRUMICKI SPORTISTI E OVDE ZA NAS I ZA SITE LUGE DA GI U4I VO BORENJE,PLIVANJE I SKIENJE.TIE OBJEKTI TREBA DA PRIPAGAAT BAS NA TAKVI LUGE KAKO NEGO POZZ DO VIKTOR
Да му припаѓа базенот на Баџуков затоа што е спортист...Базенот треба да и припаѓа на Струмица не на поединци...Баш ме брига за Заев и за Баџуков и нивните планови..
 
Член од
26 февруари 2009
Мислења
75
Поени од реакции
5
Базенот и терените околу него се под концесија дадени, а во моментот концесионер е Баџуков. Заев може да оде у Муртино и там да си направа базен или згради или со му душа сака. Ама и таму не му баш розево. Ајде уште само 11 дена и чао ЗАЕВ зао Б.Ц :pos2:
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
34
Поени од реакции
4
А аа чао... З.Заев ке биде градоначалник уше 4 години а после него и брат му Вицето уше 8. ВМРО нема шанси у Ср
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
321
Поени од реакции
8
За Зоран Заев би кажал дека, кога требаше да се одржи конференција за не менување на името во Струмица, се бараше слободна сала и притоа да се плати кирија - за пари и Заев не го дозволи тоа, за да неколку дена потоа тој истиот Заев да има плати се за одржување на некоја конференција на бугари дојдени од бугарија.:toe:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
bez navredi molim vas ke ima report za violence:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
i da te pitam koj ti e kriteriumo za klasiranje oti garant som go pisas tava imas dva maksimum tri dena skolo:salut:
Jас колко шо имам школо ти немаш толко коса на главата :tapp:
 
Член од
28 февруари 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
Jас колко шо имам школо ти немаш толко коса на главата :tapp:


a ti od dek znaas kolko kosa imam:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
a i skoloooo edna kupa nogooooooooo
a za tebe neznam bas:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
11 март 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
Незнам дали си бил ти таму на базентот,подобри и да не си бил...Базентот е пред распаѓање.:tapp:
ima mnogu poveke vlozeno vo toj bazent odkolku sto ti mislis deka ima,kako prvo so sopstveni pari ima izgradeno dve teniski igralista,ima karting na istiot toj teren kojsto mu pripaga isto na nego,vo momentot ima postaveno platforma so greenje vo koja se odrzuvaat aktivni treninzi po borenje,znaci viktor nema napraveno nisto nepravedno tuku ima napraveno samo dobro so toa so decata uste od mali noze imaat moznost da se zapoznaat so borenjeto,plivanjeto i tenisot i imaat cest da treniraat so profesionalen trener,a ne so vtoroklasci.a sto se odnesuva do bazentot TOJ BAZENT KOLKU JAS SE SEKAVAM E IZGRADEN USTE OD 70-TITE GODINI A MOZE I PORANO TAKA DA TESKO I SKAPO A I BESMISLENO E DA SE REKONSTRUIRA CELOSNO.
A TI STO TOLKU MN SI ZA TOJ BAZENT I STOM MISLIS DEKA E POTREBNO DA SE VLZI TOLKU MNOGU VO NEGO MENE BAS ME INTERESIRA KOLKU PATI TI VO EDNO LETO ODIS NA BAZENT,I DALI VOOPSTO ZNAES DA PLIVAS,I KOJA TI E CELTA KOGA ODIS NA BAZENT, DALI E ZA DA SE NAPIES PIVO ILI EDNOSTAVNO DA SE ISPLIVAS I DA SE OPUSTIS,OTI VODATA NA VOENIOT BAZENT E KRISTALNA A TOA E NAJBITNO OD SE.AMA 90% OD STRUMICANI SE KLASI4NI TIPOVI BEZ STIL CIJA CEL E SAMO FRLANJE KICOVI A I DA GI PRASAS NEZNAAT DA ODGOVORAT ZASO SLUZI BAZENT,I TAA E PRICINATA ZASO ODAT NA AKVARIUS A NEZNAAT DEKA VO KAKVA VODA VLEGUVAT,BUKVALNO ODOZGORA IMA CEL SLOJ NA BALGAMI I KREM I GEL ZA KOSA I POT I KOGA TVA SE KE SE IZMESA STANUVA DURI I NEPRODZIRNO.ABE GADNO
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
ima mnogu poveke vlozeno vo toj bazent odkolku sto ti mislis deka ima,kako prvo so sopstveni pari ima izgradeno dve teniski igralista,ima karting na istiot toj teren kojsto mu pripaga isto na nego,vo momentot ima postaveno platforma so greenje vo koja se odrzuvaat aktivni treninzi po borenje,znaci viktor nema napraveno nisto nepravedno tuku ima napraveno samo dobro so toa so decata uste od mali noze imaat moznost da se zapoznaat so borenjeto,plivanjeto i tenisot i imaat cest da treniraat so profesionalen trener,a ne so vtoroklasci.a sto se odnesuva do bazentot TOJ BAZENT KOLKU JAS SE SEKAVAM E IZGRADEN USTE OD 70-TITE GODINI A MOZE I PORANO TAKA DA TESKO I SKAPO A I BESMISLENO E DA SE REKONSTRUIRA CELOSNO.
A TI STO TOLKU MN SI ZA TOJ BAZENT I STOM MISLIS DEKA E POTREBNO DA SE VLZI TOLKU MNOGU VO NEGO MENE BAS ME INTERESIRA KOLKU PATI TI VO EDNO LETO ODIS NA BAZENT,I DALI VOOPSTO ZNAES DA PLIVAS,I KOJA TI E CELTA KOGA ODIS NA BAZENT, DALI E ZA DA SE NAPIES PIVO ILI EDNOSTAVNO DA SE ISPLIVAS I DA SE OPUSTIS,OTI VODATA NA VOENIOT BAZENT E KRISTALNA A TOA E NAJBITNO OD SE.AMA 90% OD STRUMICANI SE KLASI4NI TIPOVI BEZ STIL CIJA CEL E SAMO FRLANJE KICOVI A I DA GI PRASAS NEZNAAT DA ODGOVORAT ZASO SLUZI BAZENT,I TAA E PRICINATA ZASO ODAT NA AKVARIUS A NEZNAAT DEKA VO KAKVA VODA VLEGUVAT,BUKVALNO ODOZGORA IMA CEL SLOJ NA BALGAMI I KREM I GEL ZA KOSA I POT I KOGA TVA SE KE SE IZMESA STANUVA DURI I NEPRODZIRNO.ABE GADNO
Ти зборам за базентот,а не за тениските игралишта.
Ми затребале мене тениски игралишта.:back:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Заев у вторио мандат да го направе плоштадо како на проекто, ке си осигура трет мандат.:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom