Зоран Заев кандидат за градоначалник на Струмица

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 февруари 2009
Мислења
75
Поени од реакции
5
Па не му е лоша идеата. На негова несреќа,а на среќа на струмичани, нема да може да ја реализира тој, па ке остане пократок за неколку милиони евра народни пари.
 
L

lubenakov

Гостин
До администраторот:

Да отворете тема што ќе се вика "КОЈ ИМА НЕШТО ПРОТИВ ЗАЕВ НЕКА ГО ИЗРУГА ТУКА!!"

Па така кој има против колко сака нека пише барем ќе има таква тема. Пошто има тема "Силвана Бонева кандидат за градоначалник" и таму се збори истото како тука, а темата е "Зоран Заев кандидат за градоначалник"

Така во темата "КОЈ ИМА НЕШТО ПРОТИВ ЗАЕВ НЕКА ГО ИЗРУГА ТУКА!!" што сакат нека пишуват. Па да остават малце простор луѓето што се против Заев да се коментира за идните проекти од градоначалникот, а не истите луѓе и истете маубети се читат на 5 теми.
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
има оште време за да стане така Струмица...иначе добар е плано
Mарјане, глеј каква ке ми е маалта. Ка ке седнаме у Вељо на лимонада:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
6 март 2009
Мислења
6
Поени од реакции
0
kako i da e zaev napravi nsto za stumica, tava e ocigledno, a znae li nekoj kolku toj ima zaraboteno li " staveno vo dzeb" a,
sega da ne zboruvame samo za tie tolku popularni 8 milioni, pa tie se samo od eden proekt od global, a sto e so drugite proekti na zaev
a kolku firmi ima sega toj znae li nekoj tocno
i mnogu drugi raboti
Mozebi toj strumica ke ja napravi ama koga celata ke bide negova izgleda,
zatoa otvorete oci malku posiroko, site nie treba da ziveeme vo strumica, a ne samo zaev i negovite
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
nogo ubav odgovor ka ne znaas so da kazas...........:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:aj uzivi ke pitam nekoj drug od tie so barem malko znaat da govorat da kazat nesticko:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Епа јас не седам по цел ден на интернет как тебе за да ти одговорам тука и да пишам глупости на форуми , а и не си моја класа за да ти одговарам , затава поштеди ме од кометари и остај ме да си испијам убаво утринско кафе пред да почнам со работа ... :helou:

А за сите шо пишате тука против Зоран Заев , мене не ме занима он дали има кар од тва шо го права или нема , јас сум локал патриот, си га сакам Струмица и секој шо е направил нешто за неа го ценам и почитувам безразлика на околностите... а вие сите сте неблагодарни и за сите вас ви го оставам клипот како репете да се потсетете каква ке ни биде нашата Струмица за некоја година :smir:



Еве што сака секој струмичанец:smir::smir::smir:
 
А

Адриано

Гостин
за осум милиони евра ја ке ви бидам 25 години градоначалник не 4!!!
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
за осум милиони евра ја ке ви бидам 25 години градоначалник не 4!!!
Си знаеме ние што е добро за Струмица , не ни треба никој од страна , посебно Бонева која постојано живеалиште и е Скопје и што не се замара за нашиот град, која што на флаерите што се делеа низ градот таа беше сликана со камениот мост во позадина ц ц ц :vozbud: таков градоначалник што не си го сака родниот крај не ни е потребен !
 
А

Адриано

Гостин
Си знаеме ние што е добро за Струмица , не ни треба никој од страна , посебно Бонева која постојано живеалиште и е Скопје и што не се замара за нашиот град, која што на флаерите што се делеа низ градот таа беше сликана со камениот мост во позадина ц ц ц :vozbud: таков градоначалник што не си го сака родниот крај не ни е потребен !
не сакам да се мешам ваша работа си е струмица вие си знаете најдобро за вас како шо ја си знам за велес.
и кај нас коце првиот мандат направи еден мост и цел град го направи со тротоари па му даде народот доверба.
во вториот мандат си поплочи се пред куќа си изгради фудбалски терен сред селото негово и куќа(палата) и си го ладеше цели 4 години.:kesa:
немој вас да не ве заебе пријателот па овој пат наместо 8 милиончиња да си земе троа повеќе зашто да ве потсетам дечкото е осуден криминалец помилуван од близок пријател.
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
не сакам да се мешам ваша работа си е струмица вие си знаете најдобро за вас како шо ја си знам за велес.
и кај нас коце првиот мандат направи еден мост и цел град го направи со тротоари па му даде народот доверба.
во вториот мандат си поплочи се пред куќа си изгради фудбалски терен сред селото негово и куќа(палата) и си го ладеше цели 4 години.:kesa:
немој вас да не ве заебе пријателот па овој пат наместо 8 милиончиња да си земе троа повеќе зашто да ве потсетам дечкото е осуден криминалец помилуван од близок пријател.
Епа тогаш не се мешај ...:smir: незнам зошто вие од другите градови чепкате по темите кои не се за вас :tapp:
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Не ми е јасно како може во темава да се мешаат и да се праат папагали некои што уствари немаат право на глас, уште се мочаат во гаќи и уште посмешно, не се од Струмица. Бркајте си работа, читајте си и коментирајте си за вашите тамо и ич да не ви чуе за кај нас, оти сепак, вие и незнаете што се случува воопшто. Тие 8 милиони се единствената глупава работа која и воопшто ја спомнуват.
Инаку, програмата на Заев ми се допаѓа, супер е, без сомнение ќе гласам за него. Видеото/планот за плоштадот е феноменален, се надевам ќе биде направен за толку брзо време ко и трговскиот, Глобал, да, тој што ви боде во уши, и очи.
 
А

Адриано

Гостин
Епа тогаш не се мешај ...:smir: незнам зошто вие од другите градови чепкате по темите кои не се за вас :tapp:
добра е бе човек онака пишав колку да спознаете нешто повеќе ама гледам дека освен што човекот си дигна осум милиончиња научил и да ве маѓепсува по градот дека он е бог и само него треба да го гласате.
баш сакам да ви ја испразни тоа касата(не би било чудо со оглед дека е криминалец) па цел град да седите во темница без струја и вода!
 
Член од
11 март 2009
Мислења
4
Поени од реакции
1
До администраторот:

Да отворете тема што ќе се вика "КОЈ ИМА НЕШТО ПРОТИВ ЗАЕВ НЕКА ГО ИЗРУГА ТУКА!!"

Па така кој има против колко сака нека пише барем ќе има таква тема. Пошто има тема "Силвана Бонева кандидат за градоначалник" и таму се збори истото како тука, а темата е "Зоран Заев кандидат за градоначалник"

Така во темата "КОЈ ИМА НЕШТО ПРОТИВ ЗАЕВ НЕКА ГО ИЗРУГА ТУКА!!" што сакат нека пишуват. Па да остават малце простор луѓето што се против Заев да се коментира за идните проекти од градоначалникот, а не истите луѓе и истете маубети се читат на 5 теми.
A be ne nesto koj ima da go bruka.Nogo bruki ima Zoran ZAEBAEV ama aj dane go brukame sega ve4er ke ga praame taa:pos2:
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
Ke gi vrati posle izborite tie 8 milioni evra, ke gi vrati i ke mu puknat duri, mora da gi vrati i ke skapi vo idrizovo.
немој да тресеш зелени не може да лежи во затвор бидејќи е веќе аболициран и за тоа дело нема можност да се отвори повторна постапка т.е него веќе бранко го осуди самиот и самиот го помилува едноставно кажано и исто како да ја одлежал казната
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom