Зборувате со самите - себеси!?

  • Креатор на темата Eko1
  • Време на започнување

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.754
Поени од реакции
12.080
Да, си зборувам во умо, посебно кога ќе легнам да спијам сите настани ќе ги проанализирам и затоа имам проблем со спиењето...ама накај староста треба внимателност да не почне да преминува во звучна моно драма (добро, сега можат да се употребат слушалки демек праиш муабет на мобилен, нема да те сетат) :)
 
Г

Господ

Гостин
Секогаш кога сум сам,на глас де.Коа дота играм си замислувам дека на некој до мене му се жалам нешо у стилум
"Лее брат види го типов колку е глуп го нафида шејкерот" или
"Глеј го Сларкон брат 10ти левел" или пак "Шо кур бараме у собава пер".
Симптом?
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.754
Поени од реакции
12.080
Секогаш кога сум сам,на глас де.Коа дота играм си замислувам дека на некој до мене му се жалам нешо у стилум
"Лее брат види го типов колку е глуп го нафида шејкерот" или
"Глеј го Сларкон брат 10ти левел" или пак "Шо кур бараме у собава пер".
Симптом?
Почеток, тоа е само почеток...:coffee:
 
Член од
20 април 2010
Мислења
718
Поени од реакции
527
Да бе,често..на колоквиум пример али тивко,кога треба да донесам некоја важна одлука и доста често кога вршев голема нужда али сега играм СУДОКУ :)
 
Член од
12 март 2010
Мислења
389
Поени од реакции
42
Нема човек што не зборува сам со себе, когаа е сам. Лошо е кога тоа го правиш кога не си сам.
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
не разговарам сама со себе, но затоа кога сум изнервирана пцујам се живо и диво, а ако сум расположена си пеам:pos:
 
Б

Бат Елохим

Гостин
кога ми е за кукање работата, дури си се смачувам самата на себе. Ќе си изнакажам шо си имам и си бркам работа...:pipi:
 
Член од
27 јануари 2011
Мислења
79
Поени од реакции
63
Си зборувам како не си зборувам....другата во мене си зборува со првата во мене....ама тивко и само кога сме на само.:kesa:
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
кога џогирам секогаш пејам, или разговарам за некои теми што никад претходно не сум ги помислил
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Да, ми се случува. Обично за нешто што сум го направил си го премотувам филмот назад и може убаво гласно да си ги повторам речeниците... Еднаш додекa бев во автобус така длабоко се замислив што промумљав некои зборови од ситуацијата и почнав да се смеам :S
 
Член од
27 јануари 2011
Мислења
70
Поени од реакции
20
јас коа ке си имам мака цел ден ќе си зборам..:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom