Зборови кои нервираат

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.342
Поени од реакции
10.147
"са"
"кооме", "ќооме"
И струмичаанте шо стават "у" наместо "о" ка пишат.
:pop::violent1::violent1:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.900
Поени од реакции
3.268
Пеер, пеерче и слични варијанти;
Баце, братче, брат и останато, да ти ибам, екстра топ, јако е, закон,сите со бројки или место мило миуо и слични гомнарии, јок, ич(во песна го има, ужас!:vozbud:)
Други-седи бе, остај се, не дупи, не сери, јеботе, љубави, срцуш, мацо, златичко, и останати смалени мили зборчиња...
Збор како збор што го мразам е МОКРИ-или уринира, едноставно е грозен, а да и јуфка, коленица,смрдла(лош збор), дрнкање,блакце и така, ауууу УЖАС!!!!!!:salut:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Забораив да го спомнам зборот „тасма“ незнам од Икс причини МНОГУ ама МНОГУ ме курчи.
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.128
Поени од реакции
273
Ме нервира ТОП, ТОПОИ, СМРДЛА
а ДЕФИНИТИВНО НАЈМНОГУ МЕ НЕРВИРА МОРИ коа ќе слушнам некој да се обраќа кај си мори ти? или што праиш мори? мене коса ми ссе крева
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
15.447
Поени од реакции
39.459
:) Во живот го немам слушнато,само на форумов сум го прочитал,ама ептен од кожа ме вади “паше’’!!Каков грозен збор тоа чудо едно.
 

Vartolu

† ИС ХС - НИ КА †
Член од
29 декември 2007
Мислења
13.630
Поени од реакции
3.949
Искулиран..
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
повеќе е реченица,ама ме вади од такт-ШО ПРАИШ МОРИИИ,АРНА СИ?:nerv::nerv::nerv:
 
Член од
3 август 2008
Мислења
250
Поени од реакции
2
Екстра, или женско на женско "пеер" :nenene: Се курчам...
 

Vartolu

† ИС ХС - НИ КА †
Член од
29 декември 2007
Мислења
13.630
Поени од реакции
3.949
Мислам хеллооууу и екстра ме ваѓаат од контакт исто така..
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Темава е уствари супер. Пост до пост "пе(е)р" и "уживкич", а еден човек не познавам што не ги употребува. :icon_lol:

* Фура. Чак и реклама иаме. Со мото "нафурај се!". Aма добро, кај нас те тераат трето дете да имаш преку реклама, ти рекламираат и Ден на независност, така што... Во ред е.
* Еднина од именки кои не би требало да ја имаат. Правење некои си приглупи зборчиња од типот на патика, наочара, фармерка, цвикера... :tapp:
* Мизерија, или мизерно. Неверојатно кретенски збор.
* Запраша. Ко прашак врз глава да ќе ти истура.
* Запримети. Примети, забележа, аман, зашто ЗАПРИМЕТИ?
* Џоа.
* Мило. Кој к му/и` рече да ми се обраќа со "мило"?
* Кисче. Ми доаѓа да му треснам телефонот во фаца на авторот кога ќе прочитам "кисче" на крај од порака.
* Детето/детенцето. Имаш над 15, а речникот ти е нешто како, "многу беше фино детето, не требаше така да му направиш" или "топ си е детенцето, зашо така збориш?".
* Флешои, флешој...? Како се пишува бе? :pos:
 

Strumi4an4e

Кајгана Момче
Член од
1 март 2007
Мислења
240
Поени од реакции
1
Зборови од Бугаризмот и Србизмонт !!!
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
75
Поени од реакции
0
и да си дополнам : друља , згуфа , топ , есктра , трипои , флешои , бе , ма , мори , мури ....
доста се ..
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.013
Поени од реакции
7.614
нешо ау...лее тоа колку ми иде на нерви...:zid:
 
Член од
31 август 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
мене од кожа ме вади ТАЌЕ лелел не мозам да го поднесамммммммм
:nesvest:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom