За мажите: дали сте одглумиле оргазам и како го направивте тоа?

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
хехе факт е дека машкиве нема да го признаат тоа зошто ќе им се наруши нивното ЕГО, а дека се случува се случува и кај нив...
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.324
Поени од реакции
7.785
На Анабел и дадов зелена репутација не дека се согласувам со тоа, туку дека успеа да ме насмее денеска. Ретко на кој му успева така да влијае врз мене на ваков посран ден. Глумење оргазам :icon_lol:, што да глумам бе, или можи или не можи, ако не можи не ни почнувам. Не е сексот гимнастика или игра на флипери за поени. Тоа глумат американците таму, зошто јадат вештачка храна, живеат вештачки живот и имаат вештачки секс.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Ок... а што правиме што алатот уште ќе е дигнат и покрај глумата и вадењето на кондомот?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
хехе факт е дека машкиве нема да го признаат тоа зошто ќе им се наруши нивното ЕГО, а дека се случува се случува и кај нив...

Не викам дека не се случува =) Поготово кога човек е уморен ... ама па ни на крај памет не ми е да тресам некоја кога неможам да дишам од што ми се спие =) Така да бар јас сум немал такво искуство ... Инаку за недигање .. сакале неќеле секој имал таков проблем понекогаш ... од умор ил пијанство ил двете =) For Example.
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Ок... а што правиме што алатот уште ќе е дигнат и покрај глумата и вадењето на кондомот?
Па ваљда кога ќе завршиш со глумата :) после нема ни да мислиш на тоа и ќе ти се спушти :toe:

Не можев да верувам што читам =) Која будала би фејкала оргазм бе =) А да не е жена офкорс.

Да ти одговорам у кратки црти -->Се уште имам сила =) нема потреба од акт... бар докај 40 се надевам
Епа ете некои што сакаат да ги задоволат женските а нејќат од друга страна да испадне као демек не можат и ќе глумат :) шо ќе праат.

Искрено мене не ми се свиѓа нејќам кога ме мавта некој (иако имам два пати одглумено :kesa: ) !
 

Zeng

Thinking inside the box
Член од
9 април 2008
Мислења
1.103
Поени од реакции
31
Прв пат слушам дека мажи глумеле оргазам. Па нели колку повеќе издржиш тоа боље?
Дека не им се дига тоа знам, среќа мене уште не ми се десила оваа весела работа.
Проблеми со ерекцијата највеќе се поврзуваат со стресот, така а намалете стрес.
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
е како бе така одма ќе се спушти? :nesum:
Е нормално дека нема одма...мислам и у нормални случаеви не се спушта одма (барем не на дечко ми)....ќе рече нешто као ауу колку ми се спие,ќе се сврти на друга страна и готово :pipi: незнам еве нека кажат машките сепак јас женско сум...незнам до крај како одат тие работи.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Е нормално дека нема одма...мислам и у нормални случаеви не се спушта одма (барем не на дечко ми)....ќе рече нешто као ауу колку ми се спие,ќе се сврти на друга страна и готово :pipi: незнам еве нека кажат машките сепак јас женско сум...незнам до крај како одат тие работи.

Ќе го избуши креветот :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Да имаш бомба женска до тебе и да глумиш...

Или си американец или педер, трето нема.
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Да имаш бомба женска до тебе и да глумиш...

Или си американец или педер, трето нема.
Ама еве едноставно да не можеш...а она кутрата копнее те моли...и?
Шо ќе направиш?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ахааххаха, до сега не ми се случило да одглумам. и не верувам дека ќе се случи =)
пре би и кажал, за да се реши ситуацијата, отколку да морам да глумам пак и пак и пак... тоа моја штета ќе биде. зашто да си скратувам од задоволството?
исто и со жените што глумат... има некоја фама дека е шема, зверка била што одглумила, а си скратила свое задоволство а типот кур го боли, си дупел, си свршил :pos: во заблуда се девојките од тој тип =)
глумењето е негативно, за тој што глуми, пошто си ускратува задоволство.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ама еве едноставно да не можеш...а она кутрата копнее те моли...и?
Шо ќе направиш?

Ќе и речам дека ме боли глава =)

Шала на страна .... Кога машко неможе ... опасна е работата ... тоа жените треба да го сватат =)
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Ама еве едноставно да не можеш...а она кутрата копнее те моли...и?
Шо ќе направиш?
До сега не ми се десило :) Патем 21 имам така да не ни очекувам да ми се деси за брзо.

А ако некогаш од х причини ми се деси.... има и други начини на задоволство :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom