За мажите: дали сте одглумиле оргазам и како го направивте тоа?

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Ednostavno. Dali nekogas za vreme na odnos ste bile prinudeni da glumite orgazam? Ste brzale, ili ste sakale da krenete race itn itn..

Mene mi se ima sluceno da glumam orgazam. Kasnev na kolokvium, a nejze pocna da ja boli. Prilicno dobra gluma bese inaku. Muzite polesno mozat da izglumat orgazam za vreme na odnos, ako imat kondom neli.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Krenale race da ali izglumile ne,dobro ti si imal pricina ali ja ne napustam teren radi kolokvium :pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.385
Имам изглумено 2 пати, ама онака, за заебанција. Чисто колку да ја видам нејзината реакција и да се насмееме.
Смислата за хумор ми останала и во кревет.


Раце сум кренал еднаш/двапати, ама не сум до толку покварен во такви ситуации да глумам задоволство. Едноставно, ако не иде - не иде. Ништо страшно...

Него...
Toreador напиша:
...nejze pocna da ja boli...
Проблеми со влажноста?
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
19
Поени од реакции
0
Mene iskreno nikogas ali i tesko deka ke mi se sluci posto ne praktikuvam seks so kondomi(imam zenska veke 2 godini i...so malce pazenje e ok) ali znam poveke lugje sto go imaat praeno toa :)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
hahaha :) mashite se dobri glumci odsekogas :) dali ke izglumi ili ne toa e samo lesna zada4a za nego... mora i nie nekogas da se snajdeme vo tesnite momenti
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
А да објаснеше некој како изглумил? Некоја конкретна ситуација?
Ете кондом имаш и кога демек ќе свршиш нагло стануваш, скокаш, прескокнуваш, трчаш во ве-це за да не забележи дека во кондомот нема ни трага од сперма?
Дали некогаш партнерката забележала и дали ви рекла нешто за тоа?

Како може да се одглуми ако се нема кондом?

Бреее маживе нешто се затвориле во последно време, да се чудиш:toe:
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Еве бе како беше идев со една риба уметни~ка многу откачена... и и викам ја мозам нон стоп да ебам и на заебанција со напраив...

спремив претходно у еден сприц од големите јогурт ... и го стаив блиску до парно ... и си ебам ја така си ебам ... арно ама од позади ... и демек Шприцам...она не моеше се сврти поШто имам ја јаки раце ко менгеме ... баШка ја бев натиснал и со тело и прс прс по газето шпиунски... и одма ја бриШев со крпа ... и ја као јебо си продузуев одма после со ебење... она манијаку не мозам повеке ... баШка и го Штелав саатот кога отиде у ВЦ претходно па мислеШе ја ебам 4 саат а она нема врска немасе ни 2 саата и така ја јебо...

На крај и каЗАВ И се смеевме ко мутави ... мене јебига зените ме обозаваат оти сум будала па ми прастаат и вакви марифетлаци

сеа со вас не ви текнуе сто да ви праам
 

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
Мажите неможат да глумат оргазам, кај нив се е видливо, и коа се попалени и коа свршуваат неможе да глуми свршување!
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
hahaha :) mashite se dobri glumci odsekogas :) dali ke izglumi ili ne toa e samo lesna zada4a za nego... mora i nie nekogas da se snajdeme vo tesnite momenti
Се сомневам дека е лесна задача да одглуми оргазам:wink: се мислам дека е малку потешка.
Она во вториот дел ме буни,кој е тој тесен момент што ќе те натера да изглумиш?Што ќе те натера да го направиш тој чекор?Мене стварно не ми се јасни овие работи,па ако може некој да се потруди(од оние што симулирале оргазам)да објасни подетално причинско-последична врска:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom