За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
До сега не сум удрил ни една,ако не се рачуна баскет у глава...
Женско ко женско увек си тестира граници до каде може да шиба машко у здрав памет.Некои машки се потолернтни од други,некои не.Како и да е не оправдувам,ама понекогаш нема друг избор.
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
StormAngel напиша:
smizlicka напиша:
spored mene samo slabaci imaat smelost da dignat raka na devojka
Иако некои се баш ама онака исклучоци од правило, има жени на кои што ти е мерак да удриш бе.
Шмизли!
fala i sea ja sum za kutek?!
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
smizlicka напиша:
StormAngel напиша:
smizlicka напиша:
spored mene samo slabaci imaat smelost da dignat raka na devojka
Иако некои се баш ама онака исклучоци од правило, има жени на кои што ти е мерак да удриш бе.
Шмизли!
fala i sea ja sum za kutek?!
Не, али ако претеруваш како што знаете да претерате вие женските тогаш заслужуваш....
Сите сме едногласни дека женско не се удира. Тогаш не ми е јасно зошто го злоупотребувате тоа? Зошто у фаца на машко му викате УДРИ МЕ АЈДЕ ДА ТЕ ВИДАМ, или провоцирате и вреѓате бидејќи знаете дека нема да ве удрат? М? Зошто се к*рчите кога сте послаби?
Вицот го знаеш со папагалот? Кога немаш крилја што се к*урчиш? :P :wink:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
StenmarC напиша:
smizlicka напиша:
StormAngel напиша:
smizlicka напиша:
spored mene samo slabaci imaat smelost da dignat raka na devojka
Иако некои се баш ама онака исклучоци од правило, има жени на кои што ти е мерак да удриш бе.
Шмизли!
fala i sea ja sum za kutek?!
Не, али ако претеруваш како што знаете да претерате вие женските тогаш заслужуваш....
Сите сме едногласни дека женско не се удира. Тогаш не ми е јасно зошто го злоупотребувате тоа? Зошто у фаца на машко му викате УДРИ МЕ АЈДЕ ДА ТЕ ВИДАМ, или провоцирате и вреѓате бидејќи знаете дека нема да ве удрат? М? Зошто се к*рчите кога сте послаби?
Вицот го знаеш со папагалот? Кога немаш крилја што се к*урчиш? :P :wink:
ej da se razbereme ima smizli koi se kurcat i sto ne se kurcat,vo ovoj slucaj ja spagam vo pomirnite,a inace vie maskite ako vise ste tooolkavi MAZISTA najdete si nekoj ramen na vas a ne zensko.ne go opravduvam tvoeto mislenje i smetam deka kolku i da zgresi zenata ne treba da se krene raka na nea.mene dotolku nekoj mi krene raka nikogas ne bi mu prostila. :shock: :!:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
smizlicka напиша:
ej da se razbereme ima smizli koi se kurcat i sto ne se kurcat,vo ovoj slucaj ja spagam vo pomirnite,a inace vie maskite ako vise ste tooolkavi MAZISTA najdete si nekoj ramen na vas a ne zensko.ne go opravduvam tvoeto mislenje i smetam deka kolku i da zgresi zenata ne treba da se krene raka na nea.mene dotolku nekoj mi krene raka nikogas ne bi mu prostila. :shock: :!:
Не спомнав никакви шмизли :lol: :lol: :lol: :lol:
Девојко понекогаш сите претеруваме. Претеруваат и женските. Се силат, аздисуваат, па и закануваат. Не викам дека сите се такви, но еве земи ги во предвид таквите. Ќе те напизди максимално, ќе се обидеш на добар начин да ја смириш и со зборови да и разјасниш нешто, а она кутрата викајќи ти,провоцирајќи и напаѓајки гаѓа у незгодно место(слаба точка) иако знае дека не треба да го прави тоа. Знае дека мажите по правило не удираат девојка и го злоупотребува тоа. Епа сега.... понекогаш и заслужуваат таквите по некоја васпитна.

Инаку да си го кажам моето мислење на темава, пошто вчера кога пишував ме дисконектираше и ми се изгуби постот и ме мрзеше да го препишувам.....

Не сум удрил девојка. Како деца докај 4то одд да, али тогаш мали бевме, али вака нешто сериозно не памтам.
За да удрам девојка овие денови треба МНОГУ МНОГУ да претера и да не сфаќа дека не сакам да ја удрам и ради тоа попуштам. Но, ако веќе дојде до таму, пре би и дал сочен, лигав и зелен шлајм у фаца, отколку шамар.
И за крај... шмизличка ако се решам да удрам или `ркнам некоја девојка таа автоматски нема да постои веќе - множам со НУЛА, така да тоа дали она мене ќе ми прости, или не ама ич нема да ме занима пошто ќе биде од личност која нема да постои за мене 8)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
баш вчера другар ми ми кажуваше на него што му се случило, некоја девојка премногу се опуштила, и почнала да јаде г.... и овој каков што си е не трпи сра*а од кој било и почнал и он да и се дере и све што доаѓа со се караница, и оваа да ти има живци да викне двајца да го претепаат.

е сега после тоа некој така да ти направи, де кажи дали не е убаво да ја удриш
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Знам дека темава е за удирање женско, ама што кога некоја девојка е "извадена од такт" и сака да удри машко? :lol: :lol: Или тогаш иде муабетот дека се со разговор се решава? :lol:

Фала богу мене никој не ме удрил. А и доколку дојде до расправија, секогаш внимавам како разговарам и не сакам да предизвикувам нечија рака да заигра по мене :D А ми дошло некогаш јас да мавнам, ама шуќур имам коњски живци и се трудам да смирам ситуација :wink:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
FortunE напиша:
Знам дека темава е за удирање женско, ама што кога некоја девојка е "извадена од такт" и сака да удри машко? :lol: :lol: Или тогаш иде муабетот дека се со разговор се решава? :lol:
Знам некои што ич немаат проблем со тоа :) :)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
spooky напиша:
FortunE напиша:
Знам дека темава е за удирање женско, ама што кога некоја девојка е "извадена од такт" и сака да удри машко? :lol: :lol: Или тогаш иде муабетот дека се со разговор се решава? :lol:
Знам некои што ич немаат проблем со тоа :) :)
Мене би ми било жал да удрам, без разлика колку и да ме изнервира некој :D
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
FortunE напиша:
Мене би ми било жал да удрам, без разлика колку и да ме изнервира некој :D
А да удриш некого само затоа што знаеш дека нема да ти врати?
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Ве молим те, па некој и не заслужува да кренеш рака на него бе.
Ахх тие кутри глупи створења. :lol:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
spooky напиша:
FortunE напиша:
Мене би ми било жал да удрам, без разлика колку и да ме изнервира некој :D
А да удриш некого само затоа што знаеш дека нема да ти врати?
Никогаш не можеш да знаеш кој би ти вратил :D Исто како што не знаеш после раскинувањето дали ќе ти се заканува дечкото/девојката (бидејќи не бил/а насилен/на за време на врската), така и за мавањето :)
StormAngel напиша:
Ве молим те, па некој и не заслужува да кренеш рака на него бе.
Ахх тие кутри глупи створења. :lol:
Ве молимте прости ми, ама имаш право :D
Фалимте :lol:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Аххх, Вортуне Вортунееее!
Знајш дека имам право, ве молим те кажи им на овие другиве.
Фалим те многу. :lol:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
spooky напиша:
FortunE напиша:
Мене би ми било жал да удрам, без разлика колку и да ме изнервира некој :D
А да удриш некого само затоа што знаеш дека нема да ти врати?

taka bese kaj mene.mi skrsi nos i cvikeri...a ja ne i vrativ,ona toa mislam go iskoristi deka znae nema da ja udram ili ke trpam deka ja sakam.....
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
FortunE напиша:
Мене би ми било жал да удрам, без разлика колку и да ме изнервира некој :D
e mene pa ic,pa osobeno ako e masko...mh mh MERACI :P :lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom