За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
So sto zeni se druzite be vie? Ako nekoja tolku ve ispizdi... am kako mozete da bidete so nekoj koj e vo sostojba da ve ispizdi do toj stepen? Pa takvi nemozat da mi prijdat ne da me ispizdat; moment ko nekoj pocnuva da preminuva nekoi raboti moze da seta, ke stojam i ke slusam... okrecem ledza bre, i svima lepo. Me pizdali... more ajt.
A ako nekoja veli udri me, toa samo se ispolnuvaat zelbi ... mavaj :)
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
smizlicka напиша:
FortunE напиша:
Мене би ми било жал да удрам, без разлика колку и да ме изнервира некој :D
e mene pa ic,pa osobeno ako e masko...mh mh MERACI :P :lol:
Heheheh
Видиш, мажите што ќе удрат девојка се слабаци, а девојките кои удираат машко ???
Мене не ми удриле шамар до сега, мада се обиделе... сум и ја фатил раката на девојката и доби тоа што го кажав погоре :lol: :lol: :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.418
Факт е дека има жени што заслужуваат да ги скршиш од ќутек.

Поготово на млади години, во основно уште на пример...
Аух, колку сум сакал да ја тепам таа Владислава! Има попиено неколку шута од мене.
Ама не сум јас крив, она ме мавна прва!

Еднаш сакав и да ја тепам сестра му на Bidikov, ама се премислив.

:bild:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Јас како што знам, сестра му на Бидиков сакале да ја тепаат и девојчиња :lol: :lol: :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.418
StenmarC напиша:
Јас како што знам, сестра му на Бидиков сакале да ја тепаат и девојчиња :lol: :lol: :lol:
Па добро, да речеме дека било „заслужено“, ама тоа не е темата на разговор - за тоа може да продолжиме во на некој од по „веселите“ форуми. :wink:
 
Член од
5 август 2005
Мислења
32
Поени од реакции
0
EternalAT напиша:
според мене само фегет удира и може да удри девојка,а такви фегети заслужуваат многу повеке од тоа што го покажуваат демек силни према девојката,да бидат казнети.Имав случај кога една глупача која беше демек манекенка, нешо демек другарка(тогашна) па почна да ме провоцира со некои нејзини постапки,демек ова она,она фаца и тако даље,па ме доведе у степен каде што ако беше машко ке го удрев као и секој човек на кој би му пукнало филм, се воздржав, али девојка срамота е да се удри,зборам у глобала не е битно дали е другарка,познајничка, девојка,е@ачица,а тој што удрил,удира или ке удри заслужува да биде казнет.
mubetov ne ti drzi na takva nerva bratce koja saka devojka neka e ako saka sindi kraford neka e bi ja plesnal i toa kako vo toj moment ne ja gledam kako devojka. A ponekogas si go baraat sega normalno ne vo sekoja situcija ali nekogas ide noz do koska... a i znaes ja porano ne razmisluvav tolku dali ako me iznervira ke ja plesnam tuku odma slap i gotovo ali nauciv i poinakov uste pojak samar na drug nacin ke naprais samata da se samari :) toa e uste pojak filing a da pagas tolku nisko za nekoja prosecna orospija hm ne vredi :) eden zakon ako ne go znete :) i kaj crncite e popularen :) toa e zakon 113 samar manje i v g*s e*nje :) xexe pozdrav (udrete momci)
 
Член од
5 август 2005
Мислења
32
Поени од реакции
0
Vidi mistik brat :) pa vaka ima zeni sto navistina zasluzuvaat sekakva pocit sve naj naj a samar ni na kraj pamet. ali sto ima nekoj ne seamar, ne kloci , ne boksoj abe braka i sestri mili direktono na strelanje :)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Хихихи темава баш за мене... ми се има случено како мал некаде 4-то одделение, не да удрам шамар, не бокс, абе претепав девојче.... незнам зашо ама тоа девојче многу на нерви ми идеше и еден ден онака идам чисто решен за тепање и девојчево исто моја возраст ја претепав, ама и она буткаше :lol: мавај ја бокс она клоца и тако до крај дур не ја соборив и дури со крв си отиде дома девојчево..., али јебига малишана, клошарана што разбираме... ама одтогаш не ми се случило да мавнам на девојка... :lol: :lol:

П.С. Освен на сестра ми... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.418
smizlicka напиша:
spored mene samo slabaci imaat smelost da dignat raka na devojka
Чекај, а ако девојката прва крене рака на тебе?
Колку ме нервираат вакви детски изјави...
Па нели мажите и жените се рамноправни, од кај излезе сега тоа дека не треба да се крене рака на девојка?
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.825
Поени од реакции
10.079
Немам досега, но ако стварно заслужи, не верувам дека би се двоумел.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Acid напиша:
Па нели мажите и жените се рамноправни, од кај излезе сега тоа дека не треба да се крене рака на девојка?
добра поента, ама се работи за морал, ама сега ако прек*рчи заеби морал :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Па ако ме изнервира и ме накурчи “до даске“ ак сака и среден род нека биде :evil:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
Acid напиша:
Колку ме нервираат вакви детски изјави...
DETSKI IZJAVI?ej aj te molam slusni se ili procitaj malce sto zboris i sto pisuvas pa posle sviri kolku sakas.kako prvo toa e moe mislenje i ti ili nekoj drug nema sansi da go promeni,a ako vise si tooooolkavo maziste odi tepaj se ili fukaj se lil so sakas praj seedno so nekoj sto e ramen na tebe a ne so zeni.i kao za vtora i posledna rabota,ja ne sum dete i moite razmisluvanja ne se detski izjavi,a i ne e loso malce da se zamislis koj se ponasa kako dete na forumov,i koj e toolkav slabak za da krene raka na zensko.jas ednostavno taka razmisluvam,i sevo ova e samo tema,taka da smiri se malce brat,olabavi :P
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.418
Ти почнуваш да стануваш една од оние на кои би кренал рака ( и нога ). :lol:

Сакаш да кажеш дека ако ме удри прва девојка, јас треба да... (што треба да правам?)

Нормално дека ќе и вратам, или ќе ја отерам у курац. Помири се, ние сме балкански луѓе, ако ни згрешите ќе ве скршиме од ќутек. Така сме учени, уште од „Македонски народни приказни“ со Ѓорѓи Колозов, кој си ја тепаше домаќинката кога ќе му згреши и викаше дека „ќотекот излегол од рајот“.

Ние не сме Пабло или Мануел од „Млади Бунтовници“, не сме Телетабиси. Очекуваш после шамар да преќутам, наведнам глава и заплачам? Ма ќе те скршам од ќутек! :twisted:
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Acid напиша:
Ти почнуваш да стануваш една од оние на кои би кренал рака ( и нога ). :lol:

Сакаш да кажеш дека ако ме удри прва девојка, јас треба да... (што треба да правам?)

Нормално дека ќе и вратам, или ќе ја отерам у курац. Помири се, ние сме балкански луѓе, ако ни згрешите ќе ве скршиме од ќутек. Така сме учени, уште од „Македонски народни приказни“ со Ѓорѓи Колозов, кој си ја тепаше домаќинката кога ќе му згреши и викаше дека „ќотекот излегол од рајот“.

Ние не сме Пабло или Мануел од „Млади Бунтовници“, не сме Телетабиси. Очекуваш после шамар да преќутам, наведнам глава и заплачам? Ма ќе те скршам од ќутек! :twisted:
Acid moram da ti kazam deka ti siminjam kapa. Bar nekoj prizna, kolku i da ne zvuci ubavo, toa e karakter - a ne, ne be jas ne bi udril... ooooo balkance balkance koga ne ti prinele ko na "Manuel" pa da se dicish so drugi raboti mora da se dicish so boksovi i sila, ama ne e do tebe.
Acid !respect! za priznanieto.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom