Заеднички излегувања во град? - Договарајте се тука! :)

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.293
Поени од реакции
10.266
Абе ја прашав али не сфативте меѓу редови.Играте јако билјард ? Ако не да дојдам и јас хД
 
Член од
23 август 2010
Мислења
37.218
Поени од реакции
102.970
Абе ја прашав али не сфативте меѓу редови.Играте јако билјард ? Ако не да дојдам и јас хД
Дојди жити мене, да видам дали има поголема срамота од мене. :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.200
Поени од реакции
42.086
Ај ако има некој од Валандово да се собереме малце во град. Прво да се собереме, после тоа ќе се договориме на која постројка ќе се чекаме и дали ќе одиме на плоштад или во некоја од населбите да не изедат кучињата. :icon_mrgr:

И ако не дај боже не се знаеме, да се запознаеме, нормално. :icon_mrgr:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.967
Ај ако има некој од Валандово да се собереме малце во град. Прво да се собереме, после тоа ќе се договориме на која постројка ќе се чекаме и дали ќе одиме на плоштад или во некоја од населбите да не изедат кучињата. :icon_mrgr:

И ако не дај боже не се знаеме, да се запознаеме, нормално. :icon_mrgr:
Чекајте се кај семафорот :pos:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.145
Чемпионс не дупи, сите се знаете меѓу себе таму. Еве јас ќе дојдам ако ти е толку до ново друштво, баш деновиве планирав да ги посетам роднините, САМО ШТО НЕ!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom