Заеднички излегувања во град? - Договарајте се тука! :)

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.205
Поени од реакции
42.096
Чемпионс не дупи, сите се знаете меѓу себе таму. Еве јас ќе дојдам ако ти е толку до ново друштво, баш деновиве планирав да ги посетам роднините, САМО ШТО НЕ!
Чуви си ги ти паричките за пица, не са секири за друго. :backa:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.145
Чуви си ги ти паричките за пица, не са секири за друго. :backa:
Ќе те частам у таа пицеријата ваша Делта или како и да се викаше, кај што пицата е помала од мал тост у факултестко бифе и 20 пати им викаш кечап да ти донесат за на крај да ти скурчи и да си отидеш.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.205
Поени од реакции
42.096
Ќе те частам у таа пицеријата ваша Делта или како и да се викаше, кај што пицата е помала од мал тост у факултестко бифе и 20 пати им викаш кечап да ти донесат за на крај да ти скурчи и да си отидеш.
:D

Oд кога не си бил уф Валандово бе дете? Поубава пица уф цело Скопје не са наоѓе. :P
 
Член од
4 март 2007
Мислења
698
Поени од реакции
137
Некој да ми го покаже Скопје?
Мислам у смисол на шеми... Го знам ја Скопје али не као свој џеп. Коњопои тапа. Малце сум на одмор па би сакал едно 2-3 ноќи да го чекирам СК..
Овер 30 пожелно ама не е услов, муабет све освен работа...Музика, Коли, Спорт, Патувања итд велком. Работа и ИТ њет, ќе ми биде досадно не за друго.
Порака по ПП.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.669
Поени од реакции
1.421
Некој да одиме утре вечер било каде Скопје
 

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.281
Поени од реакции
1.568
Ако има некој кој сака да иде на настанов у Буква нека ми пише порака. Не ми се иде сам.

линк од ФБ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom