Заеднички излегувања во град? - Договарајте се тука! :)

Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.161
Поени од реакции
3.707
уште сега да ви пишам кога ќе иде некој на Пастрамалијадава у Штип ќе трае четири дена и ќе се оддржи од 25 до 28 септември нека се обрати кај мене во ПП ако е за спиење може да го сместам кај мене :P бујрум отворена куќа!
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
уште сега да ви пишам кога ќе иде некој на Пастрамалијадава у Штип 28,29 септември нека се обрати кај мене во ПП ако е за спиење може да го сместам кај мене :P бујрум отворена куќа!
дај ти прво кажи кога е тоа, :D а за спиење и сл лесна работа
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.161
Поени од реакции
3.707
дај ти прво кажи кога е тоа, :D а за спиење и сл лесна работа
ете го поправив постот ја утнав малце датава не проверив, ќе трае четири дена и ќе се оддржи од 25 до 28 септември, заинтересиран бујрум hehe~ :X3:
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.790
Поени од реакции
6.201
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.790
Поени од реакции
6.201
Во недела (21 септември) има специјалка за Ротвајлери, мислам дека во 10 ч. почнува, и ќе трае неколку часа.
Специјалката ќе се одржува тука (https://www.facebook.com/pages/Pista-Caffe-Novo-Lisice-kaj-avionot/402548733098687?fref=ts)

Идеме ;)

....дали е дозволено носење мачка со себе и нејзино слободно шетање низ паркот?
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Јас само во среда можам :( Али моја боља половина може и друг ден;)
Не ти мавам лајк, зошто само среда можеш, да не излезе дека ми се допаѓа фактот дека само среда можеш. Како и да е ... што сакав да кажам ја уствари....
Ќе ја чувам, никој не смее да ја погледне. :P
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.179
Поени од реакции
6.415
Нечу да ве видим!!! :pos:
Ќе одиме на Виноскоп нели? :pipi:
Кога тоа,како тоа? Ние провинцијалците не сме баш во тек со културно-уметничките настани во метрополата ни..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom