Жени, сакате ли машки со мустаќи и брада?

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Sephiroth напиша:
Јас па коа ке се избричам, изглеам ко 13 годишно детенце па ме сопираат сегде и ми бараат лична карта, а коа сум забраден изглеам ко мутав.....Е ај сеа најди н.з.с? Шо се однесува до партнерката, вришти и пишти коа ке ја боцнам со брадата и на таван се качува али мислам дека на вас не ви смета толку само глумите дека боцка, ест да имам слушнато дека ја заебува мазната женска кожа (ма немој:tapp:)
Да бе, све ние глумиме. penises:

Тврда брада боцка и те како, а мене и лицето ми се исфрла од повеќечасовно триење со брада. :) Ама јебига, кога сакаш, се трпи... :)
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
PSYtisfaction напиша:
:) Ама јебига, кога сакаш, се трпи... :)
Псај фор президент.

Tрпете малку де... Имиџ из евритинг :)
 

Gravity Grave

Voice of the Voiceless
Член од
27 март 2006
Мислења
774
Поени од реакции
11
PSYtisfaction напиша:
Да бе, све ние глумиме. penises:

Тврда брада боцка и те како, а мене и лицето ми се исфрла од повеќечасовно триење со брада. :) Ама јебига, кога сакаш, се трпи... :)
Повеќечасовно?:icon_eek:
Нек е жив и здрав маратонецот :)
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
PSYtisfaction напиша:
Тврда брада боцка и те како, а мене и лицето ми се исфрла од повеќечасовно триење со брада. :) Ама јебига, кога сакаш, се трпи... :)
Мхм:)
Сакам кога машкото има брада, али мојава кожа не сака, па и после 15-ет минути се исфрла.Боцкањето некако ќе го истрпам(све за љубав:icon_razz) али ми смета тоа шо после муцката ми изглеа ко лепрозна:(
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
хахаххаа...
Ама затоа е убаво брадулче...онака напред. Меко така убо:)
Е сеа за она по лицето...јебеш :) не пуштам по лицето јас...порано кога не бев лустер стрижан и имав долга коса до рамена ...пуштав и бакембарди до вилицата...сеа само брадулче...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ама жени не претерувајте:star:
Ем сакате да се бакнувате по цели ноќи,ем ве боцка брадата,ем жени не сакате.
Ајт таму,нема ништо за вас многу пребарувате:pos:

А да, јас сум за комбинацијата каде ќе немам црвенило на лицето од гребење.
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
so brada do nekade moze,ali ako e uredno sredena,a mustaki-nikako ne sakam,barem ne sega za sega
 

Ред хот!

***candy girl***
Член од
6 март 2007
Мислења
593
Поени од реакции
12
Највеќе сакам кога е онака,тазе избричен.Преферирам мазно и само мазно,но ако веќе пуштил малку брадичка и ако добро му стои,не се бунам.Инаку мустаќи не доаѓаат во предвид.
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
62
Никола напиша:
Ако сакате што преферирате..густ брк џоа Јонче, бог да го прости, +брада или онака тенко трчи-трчи влакно ко Тоше?
Пријатно ли ви е да се бакнувате со машко со брада?

п.с за да бидам фер кон сите ќе го проширам прашањето..
Мажи дали сакате жени со влакнести фацијални атрибути?
Hehehe....za vlaknestite facijalni atributi ima lek-kozmeticki saloni, depilacii, silk-ovi i sl...
A mashkite...pa se zavisi od stilot na mazot dali mu odgovara , kako e uredena bradata i sl..brkonja ne bi si posakuvala oti ne ke mozam da go gledam kako mustakite mu se makaat vo supata pa ke mi se zgadi od negoviot surat za navek!:vozbud:
A inaku obozavam momci vtor den nebriceni:kesa: Malku da bocka..........:salut:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Има личности кои повеќе ми се свиѓаат така со малку брадичка...некако ми се по sexy...ама како и на повеќето лицето ми се исфрла.:helou:
 
K

**KukLi4ka**

Гостин
Мазно нееееее,никако!Сакам брадичка да,нешто у стилот на Тоше! ....атрактивно е и секси..многуууууууу секси(особено кога грепка)..:vozbud:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
porano mrazev brada... a mustaki i den denesen mrazam... brada od samiot fakt deka me bocka i greba i odam posle celata crvena na faca i po vratot...
sega mislam... mislam deka bas e slatka...
ali ne kao primer skolskite od sredno .. im izraznale dve tri vlakna i YEEEEEEEE brada pustame...
 
Член од
9 март 2007
Мислења
483
Поени од реакции
6
Malo bradice onaka da izgleda sexi,ali brkovi-NE...Ne gi obozavam....
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
паѓам на мало брадиче... мееко... убоо мх мх мх :girlinlove: иначе мустаќи во никој случај
 
С

Сатори

Гостин
Не сакам, обожавам брада, посебно така штутуку порасната...мммм...еве црвено ми е лицето вечерва. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom