Жени, сакате ли машки со мустаќи и брада?

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
43
ааа не фала не сакам машки со брада, сега се разбира дека на некој може да му стои убаво и слично ама во глобала не сакам, за мустаќи шо знам на Jamie Foxx му стојат мноооогу убо :vozbud: лол
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Сакам машко со брада,привлечно ми е некако,ама не претерано ептен.Aма сепак не секому му стои брада,тоа сум приметила.Значи не би пречело да има брада,ама мустаќи ни под точка разно.
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
хих, шуба тема, заборајв да се избричам, многу бе сте сакале бради...
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Неможам да кажам сакам или несакам,затоа што на секого различно му стои!Иначе порано не сакав,затоа што ми го иритираше лицето али на дечко ми преубаво му стои брада од 3 дена!Значи сега сакам:je:
 

Fluffy

Hellraiser
Член од
6 мај 2007
Мислења
1.373
Поени од реакции
16
Не сакам бради и мустаќи.Обожавам свежо избричено лице,ама обавезно контра,не само во еден правец.Мазно како бебешко газе!
 

Slatka_Mala

devoid of concept
Член од
15 февруари 2006
Мислења
477
Поени од реакции
11
Со брада - многуууууууу,...со мустаќи - неееееее :pos2:
 

Срничка

just a simple girl
Член од
12 јуни 2007
Мислења
63
Поени од реакции
2
некому убаво му стои брада има некои машки кои се полични со брада, а мустќи во никој случај.како и да е несакам да се бакнувам а камоли да се галам со некој кој има брада мразам кога боцка а после тоа ми требаат два дена да си го опраам лицето:toe: а и не ми е убаво чувството
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Мустаќи у никој случај..Брада ај пак иде на ред, ама у граиници на нормала, не некоја брада како на поп....Ама зависи на кој...Инче преферирам, мазноооооо :):)
 
Член од
16 јуни 2007
Мислења
117
Поени од реакции
1
Mustaki?Aman be,ko vo vremeto na Goce Delcev vo moda bea mustaki,se vrakate 100 godini nazad.Nema sansa,grozno e da te bocka koga se baknuvas.Mnogu e poubavo nezno i mazno lice.Jas licno ne sakam ni brada,ama toa vo sekoj slucaj e poprifatlivo od mustaki.A bakmberdi?Toa ne e loso,iako mene mi e mnogu podobro bez.
 

Vikuska

I know the pieces fit...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
879
Поени од реакции
7
neeeeeeeeeeeee. obozavam momci bez brada so bebesko lice
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Vikuska напиша:
neeeeeeeeeeeee. obozavam momci bez brada so bebesko lice
Таквите „момци“ се викаат или пубертетлии или девојки.:)
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
PSYtisfaction напиша:
Таквите „момци“ се викаат или пубертетлии или девојки.:)
Или ептен тазе пред 5 минути бричени, пошто по саат време, веќе се губи таа удална глаткост, нормално ако со самото бричење е постигната.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom