Ејакулирање - место (и причини)

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
O

Out Boy

Гостин
Еден од најинтересните моменти во сексот.

Прашања за мажите:
Каде најчесто ејакулирате?
Каде ви е најубаво да ејакулирате?...
Најчесто на пупаче :vozbud: И не сакам промени во однос на тоа.

Инаку не ми се допаѓа внатре, без разлика дали е орален или анален сексот, но сепак партнерот одлучува за тоа. Свршувањето на лице ми е одвратно, оти некако подсвесно ме асоцира на непочитување на партнерот. Се знае бре, лицето е за бакнување и љубење, не за фетиши...
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ќилим, завеса, стомак, уфнутре, уфнадвор, коса, ВЦ шоља, балкон, салфетка, уста итн!

Ем, кај ќе стигнам у договор сос партнерката!
 
O

Out Boy

Гостин
не, неважат морални вредности и во сексот...све е дозволено...
пример, дознаваш дека твојата девојка(за озбиљно) или сопруга сака да практикува групен секс...или вашиот дечко, сопруг, сака да уринира врз вас во текот на партија секс, притоа да убаци и по некој шамар и да ви р`ка во фаца, бутајќи ви ја главата у шоља...се` е ок нели?...не сме 19 век....замисли кога во 23 век некој ќе каже...јебига, па не сме 21 ви век...што ли ќе се прави тогаш
ја невикам дека нечини со некоја девојка да испоекспериментираш све што ти праи мерак, али ипак треба да се знае и каде треба да се запре со одредени работи...може мене ми е филм да и` свршам во коса, па незначи дека и тоа ќе го направам
искрено, девојка што бара од мене да и свршам у уста,неможе да очекува да планирам некоја сериозна иднина со неа...
Целосно те разбирам. Конечно да читнам нешто што е блиско до моите сфаќања за темата.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Ја направивте спермата како радиоактивен материјал да е да му се сневиди.
 
O

Out Boy

Гостин
...Зависи од филмот,некој сексот дефинитивно не го сфаќаат како игра во која треба да уживаат.Нема правила,нема прописи,нема граници,се е дозволено додека двете страни сакаат...
Еве јас не го сфаќам како игра, туку како најинтимно нешто меѓу двајца. Нешто со кое покажуваш колку го почитуваш партнерот, а не колку многу сакаш да си ги оствариш своите фетиши со него (зборам за спомнатиот писинг, садо-мазо, ирумацио, групен...).

Ја направивте спермата како радиоактивен материјал да е да му се сневиди.
Млеко за лице, дефинитивно не е. :smir:
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Најчесто.....во латекс...внатре у куртон.....:pos2:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Член од
18 август 2008
Мислења
156
Поени од реакции
14
Најчесто на пупаче :vozbud: И не сакам промени во однос на тоа.

Инаку не ми се допаѓа внатре, без разлика дали е орален или анален сексот, но сепак партнерот одлучува за тоа. Свршувањето на лице ми е одвратно, оти некако подсвесно ме асоцира на непочитување на партнерот. Се знае бре, лицето е за бакнување и љубење, не за фетиши...
Ами.....вагинален? Зш викаш само орален и анален?...Кога е вагинален не свршуваш? :toe:
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Ами.....вагинален? Зш викаш само орален и анален?...Кога е вагинален не свршуваш? :toe:
Тој е од топлите браќа....така да тоа вагиналното е исклучено кај него:pos2:
 

Ares

Immortall
Член од
3 февруари 2009
Мислења
154
Поени од реакции
11
Na gazot onaka ke i go iskashlash od gazot pa polovinata pa grbot a ako e pod visok napon duri i do vratot da i stigne :)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Во последно време или во уста или по градите :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom