Ејакулирање - место (и причини)

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
Член од
8 октомври 2009
Мислења
821
Поени од реакции
301
Ние ејакулираме секаде каде што другата страна според рамковниот договор нема да биде загрозена повеќе од 25% од нејзината територија. Во контекст на тоа внимаваме при ејакулацијата точно да ги оцртаме границите на заедничкиот интерес, не оставајќи сомнеж кај другата страна дека оцртувањето е бледо и слабо обележано. :kesa::sakas_ust::smeshko:
леле крале и по рамковен иде тоа?
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.711
Поени од реакции
5.357
кај стигнам :) значи се зависи од моментот и инспирацијата што сум ја добил при "клецањето" и од филмот шо сум го напраил во глава :)
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Најчесто на цицки!
Најубаво на гз или у уста!
:smir:
 

Marionka_z

Omnia mea mecum porto
Член од
16 јануари 2009
Мислења
208
Поени од реакции
29
За жените:
Дали ејакулирате?
Каде ви е најубаво и каде најчесто ејакулира парнерот на вас?



Да.
Најубаво- на гради и стомак. Најчесто- внатре (во мојот случај со презерватив) или уста.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
извини што ќе те цитирам ама...
зошто да не ја бациш после свршувањето во уста??!?зарем не е спермата дел од тебе,зарем има нешто од што ти е гадно?и зошто да не биде во ред да ја бациш таа што си ја работел(особено ако ти е девојка)после свршување?
ЈА дали би било прифатливо таа да го испуши откако ќе биди сексана анално
и тоа е нејзино.....
 

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
Ух ... Со зборовите на големиот Данте Хикс (Clerc`s , Clerc`s 2 ) : You never go ass to mouth . :pos2::pos2::pos2:

Иначе ... за темава. Ајде бе .. сите жени се храбри на муабет тука .. а ко ке дојди до тој момент на сите му е грозно то шо ти си го испланирал ... Гад дем колку тоа ме нервира ... Значи кај ке ми дозволат таму . Преферирам внатре и во уста .

Пс : Она со завесите го имам пробано ... Реакциата е секогаш лоша .:vozbud::pos2::pos2:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
некако не ми иде девојка што има основни морални вредности да сака и свршат у уста...исто важи и за мушко-да сака да и сврши у уста на саглам девојка.... изглеа никад неможете да знаете дали идната ваша жена нема прогутано едно 3 литра сперма од други мушки...јебига изглеа и тоа стана нормално у денешно време
Еее момче до каде стигна времево.Значи никакви морални вредности се нема.Во уста,анал,групен,како не им е срам јас незнам :pop:
Уствари и за сексот важат морални вредности?
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Бре, бре, бре...
Морални вредности во сексот...е аман бе?!
Ај да се вратиме некаде во 18-19 век ебаго!
И, шо ако испила 10 кг сперма? И шо ако сакам да им свршувам у уста?
Дали заради тоа сме нелуѓе или помалку луѓе?
Барајте го моралот на друга страна, не во сексот!
 
Член од
14 јуни 2009
Мислења
147
Поени од реакции
21
не, неважат морални вредности и во сексот...све е дозволено...
пример, дознаваш дека твојата девојка(за озбиљно) или сопруга сака да практикува групен секс...или вашиот дечко, сопруг, сака да уринира врз вас во текот на партија секс, притоа да убаци и по некој шамар и да ви р`ка во фаца, бутајќи ви ја главата у шоља...се` е ок нели?...не сме 19 век....замисли кога во 23 век некој ќе каже...јебига, па не сме 21 ви век...што ли ќе се прави тогаш
ја невикам дека нечини со некоја девојка да испоекспериментираш све што ти праи мерак, али ипак треба да се знае и каде треба да се запре со одредени работи...може мене ми е филм да и` свршам во коса, па незначи дека и тоа ќе го направам
искрено, девојка што бара од мене да и свршам у уста,неможе да очекува да планирам некоја сериозна иднина со неа...
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
искрено, девојка што бара од мене да и свршам у уста,неможе да очекува да планирам некоја сериозна иднина со неа...
обобобобобообобо

:pos2:
 

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
Еее момче до каде стигна времево.Значи никакви морални вредности се нема.Во уста,анал,групен,како не им е срам јас незнам :pop:
Уствари и за сексот важат морални вредности?
Da Leandra, i toa najmnogu. :toe:

No sepak, se zavisi od kiselinata.... nekako ko da im fali toa na denesnive maski. :):)
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Како што читам некои сакаат да свршат во газ и после чудно ни е од кај таа народната изрека: Да ми прднеш на онаквото...:pos: :pos: :pos: :pos:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
не, неважат морални вредности и во сексот...све е дозволено...
пример, дознаваш дека твојата девојка(за озбиљно) или сопруга сака да практикува групен секс...или вашиот дечко, сопруг, сака да уринира врз вас во текот на партија секс, притоа да убаци и по некој шамар и да ви р`ка во фаца, бутајќи ви ја главата у шоља...се` е ок нели?...не сме 19 век....замисли кога во 23 век некој ќе каже...јебига, па не сме 21 ви век...што ли ќе се прави тогаш
ја невикам дека нечини со некоја девојка да испоекспериментираш све што ти праи мерак, али ипак треба да се знае и каде треба да се запре со одредени работи...може мене ми е филм да и` свршам во коса, па незначи дека и тоа ќе го направам
искрено, девојка што бара од мене да и свршам у уста,неможе да очекува да планирам некоја сериозна иднина со неа...
Ти ова озбилно? :nesvest: Ќе те оправдам само ако си испод 18 години.
Последнава реченица, убила ме. Што има врска ова жити се? Вашата интима си е само за вас, и имате право што сакате да правите и испробувате. Па и свршување во уста. Добро бе, како можете вака правила да си создавате во секс? Свршување на цицка ок, в уста никако, на гз курвинско. Орален никако. Ако не врати се во времето ко се опнувале набрзински онака под кошула.
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
893
Ти ова озбилно? :nesvest: Ќе те оправдам само ако си испод 18 години.
Последнава реченица, убила ме. Што има врска ова жити се? Вашата интима си е само за вас, и имате право што сакате да правите и испробувате. Па и свршување во уста. Добро бе, како можете вака правила да си создавате во секс? Свршување на цицка ок, в уста никако, на гз курвинско. Орален никако. Ако не врати се во времето ко се опнувале набрзински онака под кошула.
I agree!

Втора работа, не можам да сфатам размислувања од овој тип на тоа „ако бара на уста, таа е курва“? Зошто? Ти си спаѓа курето оти претходно тоа го побарала од друг, па бараш „часна сестра“? И што кога ќе ја имаш? Што кога нема да знае ништо? Те пали идејата да биде твојата schoolgirl?!

Мислам и тоа сигурен сум дека САМО на Балканов имаме луѓе што се замараат за вакви работи (исклучок се разбира е Истокот).
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
I agree!

Втора работа, не можам да сфатам размислувања од овој тип на тоа „ако бара на уста, таа е курва“? Зошто? Ти си спаѓа курето оти претходно тоа го побарала од друг, па бараш „часна сестра“? И што кога ќе ја имаш? Што кога нема да знае ништо? Те пали идејата да биде твојата schoolgirl?!

Мислам и тоа сигурен сум дека САМО на Балканов имаме луѓе што се замараат за вакви работи (исклучок се разбира е Истокот).
Среден исток... евентуално :)

На тој далечниот... bukake е во главна мода :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom